Лікування пародонтозу

Сучасні методи лікування пародонтозу

З проблемою пародонтозу стикається дуже малий відсоток людей. Однак на особливу увагу хвороба заслуговує у зв'язку зі своєю небезпечністю – при несвоєчасному лікуванні існує дуже висока ймовірність утратити зуб.

Пародонтоз – хронічне захворювання, яке передається у спадок і відбувається без особливих проявів. Ви зовсім не відчуваєте дискомфорту і болю, а тим часом хвороба прогресуватиме, поступово руйнуючи тканини пародонту. Згодом ясна наче осідають, оголюючи шийки зубів. На останній стадії зуби розхитуються і випадають.

Запобігти розвитку захворювання і втраті зубів допоможе своєчасне лікування.

Лікування пародонтозу в 32 Dent

Лікування пародонтозу ясен відбувається в кілька етапів і залежить від її стадії.

Легка стадія. Як правило, виявляється при профілактичних оглядах і успішно лікується медикаментозно. Пацієнту обов'язково прописують ліки для підвищення імунітету, оскільки у хворих на пародонтоз імунна система часто працює гірше. Потім обирають протизапальні препарати. Медикаменти вводять місцево або призначають у формі таблеток.

Також при легкій стадії ефективною є фізіотерапія – комплекс процедур: масаж ясен, електрофорез, вакуум і світлотерапія.

Важка стадія. Вимагає хірургічного втручання, оскільки ясна вже опустились, і для їх зміцнення потрібно наростити кісткову тканину.

В особливо важких випадках проводять клаптеві операції. У ході цієї процедури видаляється зайва тканина, яка утворилася через розхитані зуби, – кишені та грануляції.

лечение пародонтоза

Плюс 3 незамінних помічника в боротьбі з пародонтозом:

  • Шинування – фіксація розхитаного зубного ряду за допомогою шини. Зміцнює ряд і не дає йому рухатися, щоб зуби не розбивали ясна.
  • Плазмоліфтинг – найкращий засіб для загоєння післяопераційних ушкоджень і регенерації тканин. Плазмоліфтинг рекомендують також при пародонтозі, щоб поліпшити обмінний процес у пародонті та зміцнити його.
  • Професійне чищення – прибирає хвороботворний наліт у важкодоступних місцях, таких як стик оголених шийок зубів з яснами, запобігаючи тим самим можливим запаленням. Необхідне кожному пацієнтові двічі на рік, незважаючи на стан пародонту.

Профілактичне чищення зубів допоможе уникнути карієсу та інших стоматологічних хвороб.

Чи можна діагностувати пародонтоз самостійно?

Пародонтоз може бути причиною таких змін:

  • Ясна поступово опускаються вниз, зуби стають візуально довшими.
  • Ясна стають блідими.
  • З'являється чутливість зубів.
  • Згодом з'являється рухливість зубів.

Якщо ви схильні до пародонтозу генетично, будьте уважні до себе і обов'язково зверніться до лікаря за цих симптомів.

 Пародонтоз лікування

Вам призначать нескладне лікування і тим самим вбережуть від таких наслідків запущеного пародонтозу, як розхитування і втрата зубів.

Однак навіть якщо ви зачекали, і пародонтоз розвинувся у важку стадію, – у 32 Dent вам допоможуть швидко і безболісно вирішити проблему, використовуючи найкращі сучасні технології.