Відбілювання зубів Beyond

Посміхатися на фотографіях, відчувати себе впевнено на сцені, на переговорах з діловими партнерами і просто сяяти не весь світ щасливою посмішкою? – Легко!

Відбілювання на 5–10 тонів

Стоматологи з 32 Dent пропонують революційний метод відбілювання Beyond – абсолютно безпечний і ефективний.

Ви можете замовити той тон, який вам потрібен.

Від природного освітлення, що не кидається в очі, до абсолютно білої, сліпучої «голлівудської» посмішки.

Відбілювання на 5–10 тонів за 1 годину.

Переваги відбілювання Beyond у 32 Dent:

 • Діодне світло не нагріває зуби і не пошкоджує емаль.
 • Ніяких опіків і неприємних відчуттів. Додатковим захистом слугує спеціальна фільтрація світла в 200 000 оптичних волокон. Вона надійно захищає ваші зуби від шкідливого тепла і негативного впливу УФ-хвиль.
 • Освітлення на 5–10 тонів. Усе залежить від початкового відтінку: найкращий ефект виходить при відбілюванні зубів з рідним жовтим відтінком (не сірим).
 • Ефект від відбілювання Beyond зберігається 1,5–2 роки. Достатньо дотримуватися правильного догляду за зубами.

Подивіться, наскільки білішими стали зуби пацієнтки за 1 відвідування

 Етапи відбілювання Beyond 

На 100% безпечно і без шкоди для емалі

Для відбілювання за системою Beyond ми використовуємо спеціальну лампу холодного світла, яка поєднує LED-технологію і галогенове світло Light Bridge, для посилення відбілювального ефекту. Ця лампа не розжарюється. Під її впливом відбілювальний гель м'яко взаємодіє із зубною емаллю, освітлюючи її.

Передова система відбілювання Beyond Polus

У 32 Dent ми використовуємо покращену модель лампи – Beyond Polus. Ця версія має спеціальні режими для різних стоматологічних випадків: від чутливих зубів до відбілювання за наявності флюорозу.

    Відбілювання лампою «Бейонд» Відбілювання «Бейонд Полюс»     

Система укомплектовано корисною функцією: у вас буде спеціальний пульт, при натисканні на який лунає звуковий сигнал. Пристрій дозволяє покликати лікаря в будь-який момент, а ще показує час процедури.

Лампа Beyond Polus робить процедуру швидкою і зручною. Вам не доведеться чекати, поки стоматолог вкриє ділянки шкіри навколо рота, щоб вберегти їх від можливих опіків і засмаги.

Достатньо рідкого кофердама на яснах, який захистить їх від подразнення відбілювальним гелем, серветок під розширювач і, звичайно, захисних окулярів.

Холодне світло дозволяє проводити відбілювання у великих обсягах і за один візит. У цілому процедура відбілювання Beyond триває менше години.

Як усе відбувається?

 1. Лікар надягає вам захисні окуляри, встановлює розширювач для губ, наносить на ясна захисний гель.
 2. Потім покриває зуби кисневим гелем й освітлює лампою Beyond протягом 10 хвилин. Процедуру повторюють тричі з перервою на видалення залишків кисневого гелю і нанесення його нового шару.
 3. Завершальним етапом стане ремінералізація зубів. Стоматолог покриє ваші зуби фторовмісною сумішшю, щоб зміцнити емаль.

Процедура Beyond відбілювання

Як закріпити ефект?

Щоб підтримати білизну зубів, чистьте зуби двічі на день, скоротіть до мінімуму вживання фарбувальних їжі та напоїв, а ще – обов'язково приходьте на професійне чищення двічі на рік.

Протипоказання

Плюс Beyond-відбілювання полягає в тому, що воно не має особливих протипоказань і підійде практично кожному.

На Beyond поширюються тільки стандартні протипоказання до відбілювання.

 • Пломби і коронки в зоні посмішки. Відбілити такі конструкції неможливо – потрібно повністю замінити. Краще вибрати інший спосіб, наприклад, установити вініри.
 • Старий наліт і камені на зубах. Швидше, не заборона, а рекомендація для отримання кращого ефекту – перед процедурою відбілювання пройдіть професійне чищення зубів.
 • Вік – до 16 років. Юним пацієнтам рекомендують почекати, поки остаточно сформується організм, і емаль у тому числі.
 • Хворі зуби. Кожен кваліфікований гігієніст відмовить вам у процедурі, поки не вилікувано карієс або інші захворювання зубів. У 32 Dent ми не починаємо процедуру відбілювання, поки не повернемо вашим зубкам здоров'я.

Відбілити зуби без шкоди і всього за годину тепер дуже просто. Наважилися? Тоді чекаємо вас у 32 Dent. Не відмовляйте собі в задоволенні яскраво і впевнено посміхатися.

Відвідайте нас у п'ятницю: отримаєте сяючу посмішку і подарунок – знижку у 22%!