Чищення зубів

На гігієнічне чищення зубів необхідно приходити двічі на рік кожному

Професійне чищення
від 1300 ₴
чищеня зубів у Києві

Випили чашечку чаю або з'їли цукерку на ніч, а потім відразу ж лягли спати?

Від одного разу особливої шкоди не буде, але якщо зробити таку поведінку звичкою – у гості нагряне зубний камінь.

А там і до карієсу недалеко.

видалення зубного камненю

Професійне чищення зубів: показання до процедури

Ріст бактерій у ротовій порожнині – це цілком природний процес. Позбутися їх повністю не допоможе жодний (навіть найдорожчий) стоматологічний засіб. Та й не потрібно, адже якщо ретельно доглядати за зубами, ніякої шкоди від бактерій не буде. А от якщо систематично нехтувати елементарними правилами гігієни, то це призведе до поглиблення ясенних кишень. Коли вони стають більшими за 3 мм, то перестають самоочищатись.

У підсумку від початку нешкідливі бактерії починають виділяти особливі ферменти, які призводять до появи зубного нальоту і каменю. А потім – привіт, пародонтит. Не робіть так, будь ласка. Бережіть зуби.

чистка зубів Київ

Зверніть увагу

Нормальна глибина ясенних кишень не повинна перевищувати 3 мм. При глибині від 4 до 5 мм стоматолог діагностує легку форму пародонтиту. Якщо ж вона становить від 7 до 9 мм – час бити на сполох.

Звичайне чищення зубів у стоматолога вже не допоможе – скоріше, потрібне хірургічне втручання.

Від яких проблем урятує видалення зубного каменю

Не варто думати, що зубний камінь – несерйозна проблема.

Крім неприємних відчуттів він може викликати ланцюгову реакцію, яка призведе до наслідків, ігнорувати які вже не вийде.Стоматологи з клініки 32 Dent докладно розповідають про кожний з них.

Наслідки появи зубного каменю: спектакль із 8 актів

Кровоточивість ясен

Не помітити появу цієї проблеми складно, а от думати, що все саме собою вирішиться, – злочинно. Кровоточивість – ознака серйозно.го запалення, яке може розвинутися в ерозію тканин або призвести до численних виразок.

Рецесія ясен

Відбувається оголення коренів зубів. І це дуже боляче.

Неприємний запах з рота

Найменш болісний з усіх наслідків зубного каменю, але найбільш помітний при простому спілкуванні. Якщо чищення зубів, жувальна гумка або льодяники не прибирають запах з рота – отже, проблему слід шукати глибше. Можливо, у вас запущена форма зубного каменю.

Карієс

Це поступове руйнування емалі та дентину (тобто твердих тканин зуба). Усі ми з ним добре знайомі. Пізнаємо його з тисячі.

Гінгівіт

Запалення ясен, початкова стадія пародонтиту. На цьому етапі зуб зберігає свою цілісність, але вкрай не бажано дозволяти хворобі прогресувати.

Пародонтит

Друга стадія запалення кісткових і м'яких тканин зуба. На цьому етапі з'являються помітні хворобливі відчуття.

Пародонтоз

Остання стадія захворювання ясен, яка супроводжується цілим спектром різноманітних хворобливих відчуттів.

Втрата зуба

Неминучий фінал, якщо головні герої п'єси затягнули з лікуванням.

Як виглядає зубний наліт?

Як відчути наліт?

Це безбарвна липка плівка, що обволікає ваш зубний ряд. Вона з'являється через деякий час після кожного чищення зубів, але відчути її можна тільки тоді, коли вона зібралась у значній кількості.

Проведіть язиком по зубному ряду. Якщо ви нічого не відчули – все в порядку.

А якщо залишилися відчуття шорсткості на емалі – отже, наліт уже встиг зібратись, і вам необхідно зробити гігієнічне чищення зубів.

Ультразвукове чищення зубів та інші методи видалення нальоту

Стоматологічна клініка 32 Dent пропонує найсучасніші методи видалення скупчень нальоту на будь-якій стадії.

Не хвилюйтеся – це швидко й абсолютно безболісно.

Ми пропонуємо такі варіанти лікування:

Чищення зубів ультразвуком

Це механічний спосіб. Стоматолог за допомогою кюретів прибирає всі тверді зубні відкладення, а потім полірує емаль, повертаючи їй здоровий вигляд.

Пародонтологічне чищення

Це поєднання кількох видів лікування – метод підходить для пацієнтів, у яких діагностовано запущену стадію зубного каменю, тобто крім зубного каменю у пацієнта є серйозні проблеми з яснами та емаллю. При пародонтологічному лікуванні чищення зубного каменю відбувається за допомогою ультразвуку або лазера, а потім у хід ідуть полірування, медикаментозна обробка і накладання лікувальних препаратів на навколокореневу зону.

чищення зубів

Не доводьте справу до пародонтологічного лікування – звертайтеся до лікаря заздалегідь!

Стоматологи клініки 32 Dent завжди запрошують вас на профілактичний огляд!

Профілактика зубного каменю ВІД і ДО

Щоб не виникла необхідність видаляти зубний камінь, подбайте про профілактику цієї проблеми заздалегідь. Дивовижно, та для цього достатньо виконувати два простих правила.

Профілактика зубного каменю

Дбайливо доглядати за зубами.

Помірно використовувати очищувальну зубну пасту, полоскати ротову порожнину спеціальними очисними засобами, не користуватися старою зубною щіткою і, звичайно ж, чистити зуби мінімум два рази на добу (не менше 3 хв.).

Особливо – перед сном. Ніч – це період, коли бактерії відчувають себе на своїй території. Цукерки на ніч – це, безумовно, смачно, але некорисно.

Корисні для ясен продукти

Стежити за раціоном харчування

Стоматологи рекомендують вживати тверду їжу, оскільки вона допомагає позбутися зайвих зубних відкладень.

А ось що строго не рекомендується, так це відкривати пляшки зубами або розгризати горіхи. Пам'ятайте, що для профілактики зубного каменю важлива постійність. Одноразове виконання правил не може зберегти ваші зуби здоровими.

Випили келишок червоного?

Усі любителі «яскравого» алкоголю, тютюнових виробів, кави і фарбувальних продуктів повинні бути ще уважнішими. У такому випадку зуби потребують додаткового гігієнічного догляду.

Професійне чищення зубів

Професійне чищення зубів

Київська клініка 32 Dent чекає на вас! Якщо ваша усмішка потьмяніла і з'явилися хворобливі відчуття, не тягніть із візитом до стоматолога.

Пам'ятайте, що усунути проблему на початковій стадії завжди краще: це економить гроші та час, витрачений на візити до лікаря.

Відгуки пацієнтів про клініку 32 Dent
1
/
Марина
4

Спасибо огромное за профессионализм и скорость - зубки почистили просто замечательно! И цены приемлемые, так что я и моя семья теперь - ваши постоянные клиенты.

08.06.2018
Дмитрий Осипов
4

Хожу сюда раз в пол года на удаление зубного камня. Цена устраивает, качество чистки тоже классное. После нее зубы становятся немного белее. Единственный минус - ощущения во время чистки

27.01.2018
Sue G
4

Knowledgeable and professional staff! I recommend this office to everyone!

04.08.2017
Ярославна
5

Лечусь у Зайченко Александра Николаевича, очень довольна, рекомендую!

15.03.2013
ludmila
4

Оставляю положительный отзыв о работе доктора Демплозова Владимира. Я воспользовалась акционным предложением ГРУПОНА по чистке зубов. Всем рекомендую!

19.06.2012
Ната
5

Обслуживание на высоком уровне:внимание,доброжелательность.Александр Николаевич-СУПЕР!

27.07.2011