Про нас

32 приводи для посмішки

32 Дент – це якісне обладнання, матеріали і повна безпека

Ми використовуємо матеріали та обладнання тільки від відомих фірм-виробників. Усі інструменти є індивідуальними, проходять повний цикл стерилізації на сучасному обладнанні, тому ми можемо на 100% гарантувати захист від будь-яких інфекцій.

32 Дент – це гарантія на всі види робіт

На всі види робіт і послуг надається гарантія від 1 до 10 років.
детальніше

32 Дент – це розумні ціни

Ми свідомо встановили в клініці абсолютно прийнятний рівень цін. Просто порівняйте, – ви побачите, наскільки наші ціни є вигіднішими.
ціни

32 Дент – це відмінні фахівці

У нашій стоматології працюють чудові фахівці Києва, що підтверджено численними відгуками наших пацієнтів, дипломами, сертифікатами, – багато з них працюють з першого дня заснування клініки. Всі лікарі регулярно освоюють нові методики лікування зубів, успішно застосовують їх у роботі, проходять обов'язкову сертифікацію.
наші лікарі

32 Дент – це спеціальні пропозиції

Регулярно діють вигідні знижки на багато послуг. Функціонує зручна дисконтна система, яка дозволяє економити всією сім'єю.

32 Дент – завжди поруч 7 днів на тиждень

Щоб бути ближче, наша клініка розташована на центральному проспекті Києва (пр-т Перемоги, 15) зі зручною парковкою для автомобілів на відстані 600 метрів від станції метро Політехнічний інститут.
контакти