Лікування флюсу

Хочете дізнатися найпростіший і дієвий спосіб, як позбутися від болю в яснах? Потрібно записатися до фахівців нашої клініки. У випадку з флюсом самостійне лікування протипоказане.

Флюс чим лікувати

І чим далі, тим складніше ігнорувати симптоми – ви можете відчути сильно пульсуючий біль, що віддає в вухо, температура підвищується до 39 градусів, навіть можуть турбувати нудота і слабкість.

Флюс – запальний процес в щелепі, який супроводжується гнійними виділеннями.

Трохи фактів:

 • Кожен п'ятий пацієнт звертається в стоматологію з тим, щоб дізнатися, чим лікувати флюс зуба.
 • Чоловіки страждають від цього захворювання набагато частіше – 94% всіх звернень.
 • У групі ризику – пацієнти віком від 16 до 40 років, які не лікували свій карієс і вживали мало твердих фруктів і овочів.
 • Якщо запустити флюс, лікування в 90% випадків може проходити з видаленням хворого зуба.
  

Вам вже страшно? Правильно. Однак не відкладайте візит через страх - сучасні методи лікування щадні і дієві.

А ось гуглити «як прибрати флюс в домашніх умовах» або питати поради у знайомих точно не варто - прибрати вогнище інфекції самостійно не вийде, до того ж підбирати потрібний антибіотик і розраховувати його дозування повинен лікар.

Періостит: лікування, яке ви заслужили

 • Ми - майже швидка допомога, адже працюємо щодня, без обідньої перерви і вихідних - а значить, вам не доведеться мучитися і відкладати візит. Якщо біль вже неможливо терпіти, готові прийняти вас позачергово.
 • Наші хірурги-стоматологи собаку з'їли на лікуванні флюсу і успішно лікують навіть найскладніші випадки. Крім того, у нас є і рентген, і ортопантомограф для панорамного знімку зубів, тож, якщо знадобиться глибоке дослідження (не тільки огляд), ми не відправимо вас у якесь інше місце робити знімок.
 • Флюс на щоці, як і на яснах, - це і так неприємно, тому ми зробили все, щоб ціни на позбавлення від нього в 32 Dent вас порадували.
 • Якщо у вас страховка, то ми надамо вам всі необхідні для відшкодування документи.

Як лікувати флюс: що робити

Флюс на яснах у дорослого

Перше, що потрібно зробити, - це НЕ намагатися самостійно проколоти голкою гнійник на яснах, потрібно записатися на прийом в клініку 32 Dent. Наш хірург вас огляне і виявить причини періоститу. Якщо це сталося через запущене захворювання зуба, то ми з радістю допоможемо його вилікувати. Якщо все зовсім погано, то зуб доведеться видалити, але це в самому крайньому випадку.

Щоб швидко зняти набряк з обличчя від флюсу, хірург зробить невеликий надріз на яснах і вставить дренаж. Таким чином рана очиститься, а ви нічого не відчуєте завдяки місцевій анестезії.

флюс на десне фотолікування флюсу

Антибіотик при флюсі

Це справжній must-have. Ліки вб'ють стафілококи, стрептококи та інші бактерії, через які все і почалося. Однак призначати конкретні ліки повинен лікар. Антибіотики не можна підбирати собі самостійно!

Чим полоскати флюс?

Також підкаже лікар, але будьте впевнені, допоможуть тільки спеціальні розчини, а не відвари трав і сода з сіллю, про які ви дізналися з інтернету.

 • Щоб переконатися, що лікування йде добре, через пару днів ви знову відвідаєте лікаря в 32 Dent. Він огляне вас і визначить, чи залишився періостит зуба в минулому або ж потрібно ще трохи підлікуватися.

Флюс у дитини

Ваша дитина скаржиться на ниючий біль в зубі або яснах? Вона раптово стала млявою або примхливою? А може, навіть піднялася температура? Можливо, у неї періостит щелепи. Дитячий флюс - це не рідкість, особливо, у віці 3-4 років.

І на це є свої причини:

 • Діти ще не вміють ретельно стежити за зубами, тому на них можуть накопичуватися залишки їжі і наліт з мікробів, викликаючи запалення.
 • Так як малюки люблять тягнути в рот сторонні предмети, вони можуть не тільки травмуватися, але і занести в ранку інфекцію.
 • Молочні зуби більш уразливі, тому дитячий карієс може давати ускладнення на ясна.
 • Зубний флюс часто трапляється на тлі загострення ангіни або тонзиліту.

Підхід до малюків в клініці 32 Dent ще більш уважний, ніж до дорослих пацієнтів. Тому замість теплих компресів і самостійного розкриття гнійника запишіть свого малюка на прийом - страшно не буде.

 флюс у дитини фото 

Вартість лікування періоститу

Ціна лікування флюсу в клініці 32 Dent залежить від складності ситуації і включає в себе не тільки проведення операції, але і призначення ліків.

У будь-якому випадку, наші ціни не вищі, ніж в інших клініках, але при цьому ми розташовані в самому центрі Києва.