Коронка на зуб

Якщо зуб зруйнований на 50-70% або багаторазово пломбований-перепломбований і ризикує розсипатися, як картковий будиночок, на нього можна поставити коронку.
Вона діє як кільце на бочці – зміцнює зуб і продовжує його життя.

Коли потрібно ставити зубні коронки

Коронка на зуб ціна Київ

Коронка – незнімний протез, який надягається на видиму частину зуба, немов ковпачок, і кріпиться за допомогою цементу. Вона повністю імітує анатомічну форму, текстуру і колір емалі природних зубів.

Коронка на зуб виготовляється за зліпками в зуботехнічній лабораторії для кожного пацієнта індивідуально.

Коронка відновить не лише красу посмішки, а й функціональність зуба. Коронки для зубів є найкращим рішенням, коли пломба чи вкладка вже не допоможуть.

Ви можете їсти улюблену їжу, навіть найтвердішу, і не боятися що зуб не витримає навантаження.

Які коронки ми ставимо?

Показання:

 • ураження зуба карієсом на 50% і більше;

 • тріщини і відколи;

 • емаль сильно потьмяніла, а відбілювання не допомагає;

 • патологічне стирання емалі;

 • перелом зуба на 2 частини;

 • при установці мосту – коли на місце втраченого зуба ставиться протез, який кріпиться коронками за сусідні зуби;

 • при імплантації (в кістку вкручується імплантат, а на нього надягається коронка);

 • виражені естетичні дефекти: кривизна, негарна форма, неправильне розташування.

Протипоказання:

 • вік до 16 років;

 • при захворюваннях на пародонтоз і пародонтит (через запалення ясен збільшується хиткість зубів);

 • у пацієнта алергія на матеріали в складі коронки;

 • недостатньо здорової емалі, щоб закріпити на ній коронку;

 • стоншена емаль (часто буває на нижніх передніх зубах).

Коронки на передні зуби

Коронки на передні зуби: для сяючої посмішки

«Коронувати» можна не тільки жувальні, але і передні зуби. Якщо для жувальної групи в пріоритеті міцність, то для зони посмішки – естетика.

Коронка на передній зуб повинна не тільки виконувати всі свої функції, але і не виділятись серед зубного ряду за кольором і формою. Саме тому до фронтальних коронок ставляться високі вимоги. Вони повинні повністю імітувати натуральні зуби. У таких випадках встановлюється коронка з цільної кераміки або на основі діоксиду цирконію.

Для жувальної групи можна застосовувати більш бюджетні та міцні протези – з металокераміки, композитних матеріалів, металопласмаси або оксиду цирконію. У протезуванні корінних зубів першість давно здобула металокерамічна коронка на зуб.

У протезуванні корінних зубів першість давно здобула металокерамічна коронка на зуб. Ціна від 2000 грн. за одиницю.

Скільки коштує коронка на зуб? Ціна в Києві залежить в першу чергу від матеріалу. Найдорожчі коронки – з діоксиду цирконію та кераміки, а найдешевші – з пластмаси та металу. Оптимальний варіант у співвідношенні «ціна-якість» – з металокераміки або композитних матеріалів.

Зубні коронки: чи зберігається нерв?

Дуже часто горе-лікарі перед встановленням коронки рекомендують видалити нерв. І аргументують вони це тим, що якщо заболить зуб, то ви не зможете його полікувати під коронкою, але це неправда. Коронку, як і зуб, можна просвердлити і провести потрібні ремонтні роботи.

А з нервом зуб проживе довше.

Коронка на зуб ціна Київ

Цікаво знати

Приблизно 20 років тому були популярними золоті коронки. Однак що красиво в вухах і на пальцях, не гарно в роті.

Сьогодні це, скоріше, кіч, ніж мода, хоча багатії з глибинок і далі ставлять золоті зуби, щоб похизуватись своїм статусом.

Установка коронки на зуб в клініці 32 Dent: як все відбувається

01

Все починається з огляду, в ході якого лікар уточнює наявність алергічних реакцій, складає план лікування і рекомендує зубні коронки, ціна яких вас влаштує.

02

Стоматолог робить рентгенівський знімок, візуально визначає стан ротової порожнини. При наявності карієсу він лікує всі хворі зуби, знімає зубний камінь і видаляє наліт.

03

Лікар робить зліпки щелеп, видаляє нерв (якщо він трохи болів раніше), пломбує канал і обточує зуб під коронку. Облицювання займає півгодини-годину.

04

Зліпки відправляються в зуботехническую лабораторію. Поки виготовляється протез, вам ставиться тимчасова коронка, тому ходити з обточеним зубом не доведеться.

05

Через тиждень-два ваша коронка буде готова. Ви приходите до свого лікаря, і він ставить вам її, фіксуючи за допомогою спеціального цементу.

Всі роботи проходять під місцевою анестезією, тому болю ви не відчуєте.

Тимчасова коронка на зуб

Тимчасова коронка на зуб при імплантації

Тимчасову коронку також використовують при протезуванні на штифт і при імплантації. Стрижень з титану вкручують в корінь зуба і фіксують за допомогою цементу в разі, якщо верхня частина повністю покришилася. Потім ставлять на нього коронку. Те ж саме виконують і з імплантатом, тільки його вкручують в кістку, так як кореня зуба вже немає.

Перевага коронки на штифті в тому, що не потрібно обточувати зуб, щоб її поставити. Вона повністю замінює втрачений зуб, а не покриває його. Служать такі конструкції до 10 років за умови, що ви не сильно будете навантажувати зуб при жуванні.

На період виготовлення постійного зуба в лабораторії ставиться тимчасова коронка на імплант.

Виготовлення зубної коронки

Нові зуби за 2 прийоми

Зробити ремонт зубів легше і швидше, ніж ми звикли думати.

Записуйтеся до нас на прийом, стоматологи 32 Dent поставлять вам коронки всього за 2 прийоми.