Пластичні операції

У стоматологічній клініці 32Dent проводяться всі види пластичних операцій, що допоможуть усунути вроджені і набуті стоматологічні дефекти.

Пластичні операції в стоматології

У стоматологічній клініці 32Dent проводяться всі види пластичних операцій, що допоможуть усунути вроджені і набуті стоматологічні дефекти.

Пластичні операції в ротовій порожнині – сучасний метод лікування захворювань пародонту, порушень прикусу.

А також деяких логопедичних порушень.

Пластика переддвер’я ротової порожнини

Переддвер’я ротової порожнини – ділянка, яка зовні обмежена губами і щоками, а зсередини – альвеолярними відростками верхньої та нижньої щелепи. Пластика переддвер’я ротової порожнини є необхідною за його недостатнього розвитку, тобто хірургічним шляхом змінюється мілке переддвер’я.

Пластика переддвер’я ротової порожнини – операція з переміщення мімічних м'язів, що прикріплюються до гребеня альвеолярного відростка, вглиб переддвер’я ротової порожнини.

Неправильне розташування тканин щодо альвеолярних відростків часто стає причиною захворювань ясен і пародонту. Крім того, операційним шляхом вдається вирішити і косметичні проблеми.

Головне завдання пластики переддвер’я ротової порожнини полягає в усуненні дефектів і попередженні рецесій ясна, а також збереженні здорових зубів.

Види пластики переддвер’я ротової порожнини:

  • Пластика переддвер’я ротової порожнини способом Кларка.
  • Пластика переддвер’я ротової порожнини за Елданом Мейхару.
  • Пластика переддвер’я ротової порожнини за Елданом Мейхару в модифікації Шмідт.
  • Пластика переддвер’я ротової порожнини за методом Глікмана.

Пластика вуздечок язика і губ

Вуздечки губ і язика – складки слизової, за допомогою яких здійснюється кріплення губ і язика до щелепи.

Дефекти вуздечок губ і язика є причиною таких захворювань, як:

  • Локальна рецесія ясна.
  • Локальний пародонтит.
  • Порушення прикусу.
  • Аномалія розвитку мови.
  • Викривлення посмішки.

Пластика вуздечки язика виконується стоматологом ще в ранньому дитинстві, коли дитина перебуває на грудному вигодовуванні. Операція проводиться досить швидко і просто. Відразу ж після підрізання вуздечки язика дитину прикладають до грудей матері. Грудне молоко сприяє швидкому загоєнню вуздечки і дозволяє обійтися без накладення швів.

Пластика вуздечки верхньої або нижньої губи полягає в підрізання або хірургічній корекції форми вуздечки. Оптимальний вік проведення операції – 5–9 років. Після розрізання і зміщення м'язових волокон лікар накладає шви. Процедура проходить із використанням анестезії.