Сапфірові брекети

Фантастика стала реальністю: сяюча посмішка на мільйон!

Сапфірові брекети

Сучасні брекет-системи придумав американський лікар Едвард Хартлі Енгл у 1886 році.

Він був би в захваті від метаморфоз і вдосконалень, які відбулися з його винаходом.

Хто б міг подумати, що ортодонтична конструкція коли-небудь стане стильною прикрасою для зубів.

Штучні сапфіри ефектно виблискують у променях світла, як дорогоцінні камені.

Тепер ніхто не буде соромитися виправляти прикус.

Усе, що ви не знали про сапфірові брекети

Їх роблять зі штучного сапфіра медичного призначення. Камені вирощують за такою самою технологією, що і кристали для годинникової та ювелірної індустрії. Тільки на виході утворюються не сині камінці, а прозорі та безбарвні кристали, абсолютно непомітні на зубах. Проте як тільки промінь світла падає на сапфір, той починає чарівним чином переливатися.

А щоб дуга не приваблювала до себе зайвої уваги, її можна пофарбувати під колір емалі.

Сапфірові брекети

Це брекети сапфірові, дугу пофарбовано в білий колір.

Слід розуміти, що такі ортодонтичні конструкції виглядають ефектно лише на білих зубах. Якщо емаль віддає жовтизною, то кристали невигідно це підкреслюватимуть. У такому випадку краще оберіть кераміку, вона гармонійно зіллється з природним кольором ваших зубів і не привертатиме зайвої уваги.

Плюси сапфірових брекетів:

  • Кожний кристал піддається термічному поліруванню, тому камінці дуже міцні, чисті й гладенькі.
  • Дуже добре підходять і для підлітків, які соромляться ставити металеві брекети через глузування однолітків, і для дорослих, кому статус та робота не дозволяють носити менш естетичні варіанти.
  • Мають обтічну форму без гострих кутів, тому до них можна швидко і легко звикнути.
  • Сапфірові брекети – ціна комфортного вирівнювання зубів. Вони не так сильно тиснуть на зуби, як металеві конструкції.
  • Справляються з проблемами зубного ряду будь-якої складності.
  • Атравматичні та гіпоалергенні, чим не можуть похвалитися металеві брекети.

Сапфірові брекети ціна

Мінуси:

  • Вимагають багато зусиль, щоб підтримувати чистоту і гігієну.
  • Кристали фарбуються від соку, кави, коли, вина, ягід. Тому деякі продукти харчування доведеться вилучити з раціону.
  • Через середній тиск дуги на щелепу процес виправлення зубів є більш тривалим, ніж при носінні металевих конструкцій.
  • Коштують дорожче від керамічних брекетів.

 Сапфірові брекет-системи не помітні при посмішці

Деякі наші пацієнти розповідали, що навіть родичі спершу не помічали сапфіри на їхніх зубах. І тільки коли придивилися, то розгледіли зміни.

З першого погляду пластини нагадують, скоріше, прикраси. Здається, це ідеальне маскування.

Сапфірова брекет-система 

Молоді сподобається той факт, що сапфіри не світяться під впливом неонового освітлення. Можете сміливо відвідувати нічні клуби без побоювання, що конструкція впадатиме в очі.

Як проходить установлення брекетів та адаптація після неї у клініці 32 Dent

Установлення сапфірових брекетів проходить у 3 етапи:

  1. Санація порожнини рота (лікування карієсу, усунення дефектів тканин, видалення каменю тощо).
  2. Лікування (рік-два носіння брекетів). Сапфірові брекет-системи виготовляються на замовлення індивідуально для кожного пацієнта.
  3. Ретенційний період – адаптація після встановлення брекет-системи. Носіння спеціальних кап і пластин для того, щоб зуби знову не роз'їхалися.

Сапфірові брекети ніяк не впливають на дикцію пацієнта і не травмують слизову оболонку. Як до будь-якого чужорідного предмету, до сапфірів доводиться звикати. Але дискомфорт буде тільки в перші кілька днів після встановлення, потім ви про це забудете.

Болючі відчуття можливі тільки в одному випадку – якщо пацієнт обмежений у часі й хоче значно прискорити лікування. Для цього стоматолог збільшує тиск дуги на зуби, що викликає свербіж у перші дні встановлення та після кожного коригування.

Брекети прозорі

Як доглядати за прозорими брекетами

Ретельніше, ніж за іншими ортодонтичними конструкціями. Сапфірові брекети – прозорі, тому чистити їх потрібно за допомогою правильних інструментів і правильними зубними пастами.

Як доглядати за брекетамиЛікар із 32 Dent розповість і покаже, як використовувати монопучкову щітку, іригатор або йоржик для міжзубних проміжків. Якщо ви будете дотримуватися всіх рекомендацій свого лікуючого стоматолога, карієс і пігментні плями вам не загрожують.

Крім того, лікування в нашій клініці передбачає професійне чищення зубів і брекетів раз на півроку. Ніщо не зіпсує красу вашої посмішки!

Часті запитання наших пацієнтів

Під час носіння брекетів їсти можна тільки кашу і суп? Ні, не тільки. Не бажано кусати тверді продукти (яблуко поріжте скибочками) та їсти їжу, яка може застрягти в ортодонтичній конструкції (м'ясо, іриски, овочі з м'якоттю). Також краще вилучити з раціону фарбувальні продукти.
Увесь список заборонених продуктів надасть лікар.
Скільки часу потрібно носити сапфірові брекети? У Києві це найактуальніше питання, оскільки всі страждають на дефіцит часу. Все залежить від клінічного випадку. Широку щілину між зубами можна звузити за півроку, ікла, що випирають, – вирівняти за 6–8 місяців, а виправити прикус – за рік-два.
Скільки триває ретенційний період? Від півроку до 2–3 років. У деяких випадках нічні капи потрібно носити все життя.
Чому так дорого? Для виготовлення використовуються дорогі матеріали. Усе робиться виключно під замовлення, коли йдеться про сапфірові брекети. Ціна – від 15000 грн за такі брекет-системи – більш ніж виправдана.
Як найдоступніший варіант ми пропонуємо своїм пацієнтам комбіновані брекети: сапфір + метал, сапфір + кераміка. На передні зуби ставляться сапфірові пластини, на інші – металеві або керамічні.

Хочете виправити зуби непомітно для оточуючих? Записуйтеся на прийом у клініці 32 Dent. Наш ввічливий і досвідчений стоматолог-ортодонт після огляду розповість, які естетичні брекети вам підійдуть найбільше (керамічні чи сапфірові) та зорієнтує в ціні.

Ви вже на півдорозі до своєї мрії. Не зупиняйтеся.