Імплантація зубів за допомогою Trinon Q-Implant System

Імплантати Trinon Q-Implant – це надійні, якісні та водночас прості в установленні конструкції. У нашій клініці використовуються зубні системи Trinon Q-Implant як швидке і відносно недороге рішення надійної імплантації.
Trinon Q-Implant System

На титановий ендоосальний Q-імплант нанесено самонарізну різьбу, що сприяє прискоренню процедури імплантації.

Уже на етапі первинного встановлення імплантат надійно фіксується, що дозволяє відразу ж установлювати тимчасову коронку.

Таким чином забезпечується естетичний ефект ще до установки постійних коронок.

Trinon Q-Implant System

Використання імплантатів Trinon Q-Implant завдяки трансгінгівальному загоєнню і піскоструминній обробці значно скорочує час остеоінтеграції. Щоб знизити ризик впливу бактерій на зону імплантації, проводиться спеціальна обробка поверхні головки конструкції.

Особливості ортопедичної форми імплантатів Trinon Q-Implant забезпечують досить швидкий результат для такої процедури, як імплантація зубів. Головка імплантату може бути препарована для заміни культі натурального зуба. Поздовжні пази, що знаходяться на голівці імплантату, знерухомлюють його, дозволяючи встановити тимчасову коронку.

Імплантати Trinon Q-Implant застосовуються для одноетапних операцій, що виконуються за одне відвідування лікаря.

Імплантати Trinon Q-Implant відрізняються від ряду подібних конструкцій інших виробників особливостями нанесення різьби. Завдяки фрезеруванню фахівцям компанії вдалося досягти рівномірного розподілу тиску на щелепу. Час остеогенезу істотно скорочується завдяки кістковій тканині, яка знаходиться близько до імплантату.

Імплантати Trinon Q-Implant проходять спеціальну антибактеріальну обробку оксидом алюмінію шляхом піскоструминної обробки.

Використання імплантатів Trinon Q-Implant є доцільним у переважній більшості випадків протезування:

  • відновлення одиночного зуба;
  • відновлення мостоподібного протеза;
  • відновлення всіх або багатьох зубів (адентія).

     

Відгуки пацієнтів про клініку 32 Dent
1
/
16.07.2013