Імплантація зубів за системою Nobel Biocare

Nobel Biocare – одна з найстаріших компаній, якій на даний час належить провідна позиція на ринку імплантології. Засновником компанії є П.І. Бранемарк.

Nobel Biocare

Nobel Biocare в історії імплантації зубів займає таке саме місце, як і Ford в історії автомобілебудування.

Nobel Biocare заснована «батьком» сучасної імплантології у стоматології П.І. Бранемарком і накопичила величезний досвід у виробництві зубних імплантатів.

На даний час Nobel Biocare є світовим лідером за кількістю вироблених імплантів і володіє близько 40% світового ринку.

Переважна кількість стоматологів у всьому світі використовують у своїй роботі саме імплантати Nobel Biocare. Не стала винятком і наша клініка – наші фахівці виконують одно- та двоетапну імплантацію з використанням систем Nobel Biocare.

Nobel Biocare

Зубні імплантати Nobel Biocare виконані в коренеподібній формі та призначені для негайного встановлення на місце втраченого зуба. Різьба на конструкцію наноситься нерівномірно, що дозволяє надійно фіксувати імплантат у кістковій тканині. Трикутна платформа сприяє оптимальному розташуванню абатменту. Імплантати Nobel Biocare вкриті спеціальної субстанцією TiUnite, що скорочує процес остеоінтеграції.
Використання імплантатів Nobel Biocare можливе як при частковій, так і при повній адентії.

Компанія Nobel Biocare займається вивченням систем імплантації вже понад 40 років. Досвідчені фахівці компанії реалізували в зубних конструкціях інноваційні наукові розробки, у результаті чого відсоток приживлюваності імплантатів наблизився до 100%.

Клієнти стоматологічних клінік віддають перевагу засобам імплантації зубів Nobel Biocare завдяки їх високій якості, чудовій функціональності та значній естетичній перевазі.

Компанія Nobel Biocare подбала про те, щоб усі без винятку пацієнти отримували лише високоякісний матеріал, присвоївши кожному імплантату реєстраційний номер. Таким чином вдалось уникнути масової появи підробок.

імплантати Nobel Biocare

Для забезпечення найкращого результату фахівці нашої клініки проводять операції іплантації після повного стоматологічного обстеження клієнта. У свою чергу, пацієнт повинен виконувати всі рекомендації лікаря щодо догляду за зубами після імплантації.

Переваги систем імплантації Nobel Biocare

  • Однією з головних переваг системи дентальної імплантації Nobel Biocare є величезний досвід з її виробництва і застосування у стоматологічній імплантології. Більш як 40-річний досвід з виготовлення та встановлення імплантів Nobel Biocare дозволяє досягти практично 100% приживлюваності цих імплантатів.
  • Спеціальна форма зубних імплантів, а також унікальні властивості покриття TiUnite, яке використовується в імплантатах Nobel Biocare, дозволяють проводити протезування зубів одразу після імплантації.
  • Унікальне покриття імплантатів Ti Unite є близьким за структурою до людської кістки та сприяє хорошій інтеграції, що гарантує приживлення імплантатів у 98,5% випадків.
  • Крім високих функціональних характеристик імпланти Nobel Biocare також наділені прекрасними естетичними показниками, адже при виготовленні та встановленні кореневої частини імпланту враховується можливість використання новітніх технологій протезування зубів.
  • Кожному імпланту Nobel Biocare присвоюється особистий реєстраційний номер, що дозволяє не тільки уникнути підробок, але й простежити історію кожного імпланту Nobel Biocare.
  • Система підготовки кісткового ложа перед установленням імплантата є малотравматичною, і це також благотворно позначається на приживленні.
  • 40% (!) імплантологів у світі використовують систему Nobel Biocare.

Зубні імпланти Nobel Biocare мають унікальне покриття у вигляді поверхневого шару TiUnite.

Дентальні імпланти Nobel. Імплантація зубів

Зубний імплантат (зубний імплант, штучний корінь) – це стрижень діаметром 3–5 мм.

Компанія Nobel BiocareПередопераційна підготовка::

1.Пацієнтам необхідно пройти діагностику з метою виявлення загрози для свого здоров'я у зв'язку з процедурою встановлення імплантату, а також факторів, які можуть вплинути на можливості загоєння кістки і прилеглих м'яких тканин.
2. Якщо виявлено медичні або інші фактори, які можуть вплинути на процес загоєння кісткової або м'яких тканин (наприклад, патологія сполучних тканин, стероїдна терапія, інфекційні захворювання кістки, куріння), необхідно провести ретельне оцінювання потенціальних переваг і ризиків імплантологічного лікування.
3. У деяких випадках, коли кісткової тканини може не вистачити, використовуються спеціальні матеріали, які «підсаджуються» до кістки і викликають її регенерацію. Через кілька місяців після цього можна буде проводити встановлення імплантату.
4. На верхній щелепі передопераційна підготовка буває ще складнішою. Може знадобитися операція синус-ліфтингу, яка також дозволяє підготувати кістку до проведення подальшої імплантації.

Показник приживлюваності імплантатів Nobel Biocare становить 99,3%

Приживлюваність імплантів – усе ще болюче питання у стоматології. Результат залежить не тільки від компетенції лікаря та якості імпланту, але й від здоров'я пацієнта. Крім того, як показує практика, після випадіння зуба людина не поспішає ставити заміну. А чим довше відкладати імплантацію, тим буде менше шансів, що новий зуб приживеться.

Саме тому стоматологи розробили імпланти Nobel Biocare Implants, які можна встановити в один етап. Експрес-імплантацію проводять прямо в день видалення зуба. І пацієнту не потрібно три місяці ходити з імплантатом без коронки в очікуванні дива.

Більш як 40-річний досвід з виготовлення та встановлення імплантів Nobel Biocare дозволяє досягти практично 100% приживлюваності імплантатів Nobel Biocare.

Слід пам'ятати, що значною мірою ефективність приживлення імплантату залежить від пацієнта. Потрібно дуже ретельно виконувати рекомендації лікаря і регулярно приходити на професійну гігієну порожнини рота (професійне чищення зубів).

Мрієте про приголомшливу усмішку? Запрошуємо до 32 Dent на встановлення Nobel Biocare. Ціна високоякісних імплантів із США становить 36 000 грн.

Відгуки пацієнтів про клініку 32 Dent
1
/
Оксана
5

Мне-45 лет. Из своих зубов-только 8 целых и 5 пеньков.У меня сейчас-"голливудская улыбка",я ем пиццу и наслаждаюсь жизнью.Огромное СПАСИБО докторам этой клиники. Безумно счастлива и безумно благодарна! Я ЗНАЮ ВКУС ЕДЫ! Поверьте,это много стоит. Низкий поклон вам,доктора,за вашу работу. И это самый тот случай,когда платишь за результат и качество.

22.07.2014