Стоматологічна клініка 32 Dent

Виправлення прикусу
9-21
7 днів на тиждень
без перерв
та вихідних
Запис на прийом

Завжди вам раді

7 днів на тиждень
9:00 - 21:00
всі фото
Відгуки пацієнтів про клініку 32 Dent
1
/
Татьяна
5

Клиникой очень довольна!! Все на высоком уровне -внимательный персонал, современное оборудование была удивлена наличием томографа-в другой клинике меня направили делать томограмму в другой конец города. Особенно, большой плюс в том, что каналы лечат под микроскопом. Понимаешь, что зуб тебе сделают качественно! И как говорят, любая технология или методика работает в умелых руках. Чувствуешь, что врач- настоящий опытный профессионал своего дела, который максимально грамотно аккуратно и эффективно проводит все манипуляции, учитывая все твои пожелания и возможности. Поэтому могу сказать РЕКОМЕНДУЮ!!! Цены доступные и работа на уровне!

05.09.2020
Сергей
5

Спасибо!!! Все отлично. Рекомендую!

18.08.2020
Ferhad Turanly
5

I visited the dentist general practitioner Mrs. Turanskaya Victoria Stanislavovna. She completed the necessary treatment procedures. Very good feelings and condition after a visit. I note that She is a professional of the temporal level. I express my gratitude.

10.01.2020
Вера Андреевна
5

Благодарю Литвинова Дениса Сергеевича за профессиональное, безболезненное лечение и чуткое отношение

25.09.2019
Иванов Олег
4

Обходительный и приятный персонал

23.09.2019
Ева Воронина
5

В воскресенье очень сильно разболелся зуб, прям простреливало пол челюсти. А у меня окна выходят на эту стоматологию, и была раз на чистке. Прибежала сюда, врач сказал, что воспалился нерв. Пломбы не было, поэтому рассверлили зуб, и положили лекарство. Судя по всему помогло и нерв удалять не пришлось, только запломбировали. Спасибо Елене Николаевне за хорошую работу

06.12.2018
Артур Харченко
5

с детства меня сопровождает кариес. поэтому к сожалению, здесь я постоянный клиент. зато делают быстро, аккуратно и без последствий. спасибо клинике за хороших врачей!

02.11.2018
Диана
5

Из-за курения появился гингивит. В 32Дент мне его вылечили

29.06.2018

Стоматологія 32 Dent це:

Стоматологи найвищої категорії, з досвідом від 7 років
наші лікарі
Європейське обладнання та матеріали
більше про клініку

32 Dent – це турботливі лікарі з великим досвідом роботи

Наша стоматологія (Київ) зібрала найкращих лікарів з усієї столиці. Усього їх вісім. Четверо з них – загальнопрофільні фахівці. Іншу команду складають ортодонт, хірург і два гігієністи. Великий досвід у конкретній галузі дозволяє нашим лікарям братися за найскладніші випадки.

Деякі наші фахівці мають стаж роботи більш як 25 років. Кожен із співробітників клініки регулярно проходить професійні тренінги та курси підвищення кваліфікації.

Ввічливе спілкування з пацієнтами – головне з правил психологічного комфорту кожного з них. Для стоматологів 32 Dent – це невід'ємна частина професійного етикету.

32 Dent – це гарантія на різні види послуг до 10 років

Чекаємо вас у будь-який день тижня, працюємо без перерв і вихідних. Хворі зуби чекати не можуть!

32 dent

32 причини посміхатися частіше

Є така хвороба – дентофобія, страх до стоматологів. Найчастіше цією фобією страждають пацієнти, які побували у стоматологічному кріслі пострадянської клініки та знають не з чуток, що таке пекельний біль. На щастя, часи змінилися. Лікарі нового покоління мають найвищу компетенцією і ставлять інтереси пацієнта на перше місце. Замість старої бормашини тепер використовують європейську установку, в якій передбачено зрошення і вітропровід. А сучасна анестезія захистить навіть від найменших неприємних відчуттів.

Коли приходиш до 32 Dent, виникає відчуття, що потрапляєш до SPA-салону. Атмосферу створює все: від комфортних крісел і розслаблювальної музики в залі очікування до дбайливих і уважних співробітників.

Стоматологічна клініка на проспекті Перемоги – поспішаємо вам на допомогу

Допоможемо вам вирішити будь-яку стоматологічну проблему: від флюсу на яснах до неправильного прикусу. Працюємо за чотирма напрямами.

Терапія

Усе, що стосується здоров'я та краси вашої посмішки

Болить зуб? Емаль зіпсували карієс чи пігментація? Проблемні ясна? Замучив неприємний запах з рота? Кожну з цих та багато інших проблем усунуть наші фахівці.

І не зволікайте. Якщо відкладати похід до стоматолога в довгий ящик, можливість порятунку зуба зменшиться в рази.

Приходьте до 32 Dent, якщо висококласна стоматологія в Києві з демократичними цінами здається вам вигадкою. Доведемо зворотне! Для цього просто порівняйте прайси послуг у 32 Dent та інших київських клініках. До того ж, для всіх наших пацієнтів діють знижки та акційні пропозиції.

Ми врятуємо ваші зуби – усунемо біль і повернемо їм здоров'я. Хай живуть широка посмішка, смачна їжа і радість життя!

Хірургія

Якщо потрібно видалити проблемний або хворий зуб, який уже не врятувати, – ми вам допоможемо

Проводимо видалення молочних зубів, зубів мудрості, зруйнованих зубів, які не підлягають відновленню. Видалення кіст зубів і процедура плазмоліфтингу – в компетенції нашого хірурга. Зробимо все для правильного росту зубів і здоров'я порожнини рота.

Установлення протезів та імплантів

Втратили один чи кілька зубів? Не хвилюйтеся, наша стоматологічна клініка (Київ) поверне вам посмішку. Ви не відрізните ваш новий зуб від натуральних і забудете, що він «не рідний».

Проводимо протезування та імплантацію німецькими і швейцарськими системами. При встановленні використовуємо якісну анестезію, так що больові відчуття виключено.

Виправлення неправильного прикусу

Кожен, чиї зуби не рівні від природи, може виправити їх завдяки процедурі! Від підлітків до пенсіонерів – обмежень за віком немає.

У 32 Dent пропонуємо встановлення металевих, безлігатурних, косметичних, лінгвальних і керамічних брекетів. Кожна система є ефективною, вони відрізняються тільки зовнішнім виглядом та цінами.

Чим естетичніше виглядає система і чим вона сучасніша, тим дорожча.

Наші VIP-пацієнти – дітки

Часто на лікування до нас приходить уся сім'я. Гордість 32 Dent – окремий напрям нашої клініки, який дає можливість лікувати малюків. Добрі, уважні фахівці проводять лікування молочних і корінних зубів, герметизують фісури, вирівнюють прикус підліткам.

Наші фахівці зроблять усе, щоб дитина не боялася лікаря і вийшла зі стоматології посміхаючись.