Чищення зубів Air Flow

Основна особливість чищення зубів Air Flow - проникати туди, куди не дістає зубна щітка, і дбайливо очищати те, з чим не справляються інші методи стоматологічного лікування.

Професійне чищення
від 950 ₴
Чищення зубів Air Flow

От якби можна було змінювати зуби так само просто, як змії – шкіру, а ящіркам відрощувати хвости!

Але на жаль... Після того, як молочні зуби поступилися місцем «дорослим», жити доведеться з одним набором.

Саме тому ретельний догляд тільки вітається.

Професійне чищення зубів Air Flow: показання до застосування

Чищення зубів методом Air Flow ще називають «перлинним». І, зважаючи на зовнішній вигляд зубів після такої процедури, неможливо не погодитись. Її основна особливість – проникати туди, куди не дістає зубна щітка, і дбайливо очищати те, з чим не справляються інші методи стоматологічного лікування.

Чищення Air Flow буде ефективним за наявності таких проблем:

 • Пігментація зубів. Забарвлення зубів – це сукупність відтінків зубної тканини: верхнього (емалі) і глибинного (дентину) шарів. До речі, сама зубна тканина за своєю структурою є пористою, тому будь-який кольоровий пігмент легко змінює її колір. Існують три види пігментації зубів: відтінкове фарбування, глибинна зміна і пігментні зміни (через вік).
 • Зубний наліт. Безбарвна, але при цьому липка плівка, яка обволікає весь зубний ряд і називається нальотом. Це сумний наслідок відсутності належного догляду за гігієною ротової порожнини.
 • Зубний камінь. Затверділий зубний наліт. Ігнорувати його появу – не найкраща ідея, адже це може призвести до маси неприємних наслідків: від кровоточивості ясен до видалення зуба.

Ультразвукове чищення зубів Air Flow: особливості процедури

Чищення зубів Air Flow – це прогресивний метод стоматологічного лікування, який помітно відрізняється від інших способів. Стоматологи із клініки 32 Dent склали повний перелік її особливостей. Отже, Air Flow:

 • Прекрасно справляється з очищенням важкодоступних ділянок зубного ряду. Наприклад, другого або третього молярів, а також міжзубних проміжків.
 • Підходить пацієнтам, у яких встановлено вініри, імпланти або вкладки.
 • Освітлює зуби. Відбілювання зубів Air Flow – одне з найбільш делікатних у сучасній стоматології. Проте помітне природне освітлення на два тони гарантоване.
 • Береже зуби. Ніякого механічного впливу – тільки вода, повітря і якісний стоматологічний порошок.
 • Безболісне. Під час процедури стоматолог взаємодіє тільки з твердими (а тому малочутливими) тканинами зуба.

Як відбілити посмішку

Як проходить чищення зубів апаратом Air Flow

Чищення Air Flow неможливе за наявності в ротовій порожнині будь-яких запальних процесів. Це означає, що захворювання ясен і карієс – під суворим табу. Також такий метод чищення зубів не рекомендується людям з алергією на соду. Ось і всі протипоказання. А тепер докладніше про те, як проходить процедура.

Етапи:

 1. Щоб уникнути пересушування поверхні губ пацієнта, перед процедурою стоматолог зволожує їх спеціальним гелем.
 2. Далі здійснюється обробка зубодесневих каналів.
 3. Після цього апарат Air Flow розміщується на відстані 5 мм від зубного ряду пацієнта, під кутом від 30 до 60 градусів.
 4. Зняття зубного нальоту / каменю / пігментації. Круговими рухами стоматолог очищує тверду зубну тканину. Все відбувається за допомогою сильного напору лікувального розчину – у нальоту чи каменю немає ні найменшого шансу!
 5. Промивання ротової порожнини. Зайва суміш збирається за допомогою стоматологічного пилососу.
 6. Заключний етап – полірування емалі.

Вуаля! Ви чудові.

 Аппарат Air Flow Інноваційне відбілювання зубів у Києві

Чищення зубів Air Flow займає не більше 40 хвилин і абсолютно безболісне.

Оскільки органічна плівка, що захищає зуби від фарбування, видаляється під час процедури, стоматологи із клініки 32 Dent рекомендують утриматися від куріння і вживання фарбувальних продуктів (вина, кави, чорного чаю, шоколаду та ін.) на кілька годин після чищення.

поради стоматологаДивно, але більшість зубних проблем виникає через неправильний гігієнічний догляд. Що означає «правильний»? Стоматологи із клініки 32 Dent склали кілька правил успіху:

 1. Не зловживайте відбілювальними пастами. Такі зубні пасти руйнують емаль, помітно послаблюючи зуби. Виняток становлять професійні стоматологічні засоби, які вам допоможе підібрати ваш стоматолог.
 2. Чистьте зуби не менше двох разів на день: вранці та ввечері, від трьох хвилин. Додатковий догляд (освіжаючі розчини, стоматологічна нитка) вітається, оскільки допомагає зберегти посмішку здоровою, а зуби – міцними.
 3. Вживайте тверду їжу. Вона допомагає боротись із зайвими зубними відкладеннями, тим самим перешкоджаючи появі нальоту.

Чищення Air Flow: ціна питання

Із стоматологічною клінікою 32 Dent здорову посмішку може дозволити собі кожен! Вартість чищення Air Flow становить 475 грн за одну щелепу.

Подробиці та акційні пропозиції уточнюйте в наших менеджерів.

Відгуки пацієнтів про клініку 32 Dent
1
/
Иванов Олег
4

Обходительный и приятный персонал

23.09.2019
Наталья
5

Чистка air flow проводится довольно быстро, но относительно неприятно. С моими чувствительными зубами и налетом врачу пришлось повозиться, но вся процедура проходила осторожно, меня все время спрашивали про ощущения, останавливались когда просила. Налет отчистился и зубы стали светлее

03.01.2018