Виправлення прикусу

Рівні і красиві зуби в будь-якому віці

Почни свою подорож до сяючої усмішки

Брекети у знаменитостей

Досвідчені лікарі-ортодонти нашої клініки допоможуть вам виправити прикус в максимально короткі терміни і найбільш естетично. Наприкінці 1990-х – початку нульових в американських підліткових комедіях скоби на зубах носили тільки невдахи і лузери. А звільнення від них сприймалося як магічне перетворення гидкого каченяти на лебедя. Насправді перетворення відбувається саме під час носіння брекетів, і цей процес досить тривалий (від півроку до двох років).

Однак технології розвиваються швидко. Світова стоматологія пропонує безліч варіантів вирівнювання зубів: починаючи зі старих добрих металевих брекетів, як у Каті Пушкарьової, закінчуючи непомітними лінгвальними конструкціями, які кріпляться до внутрішньої сторони зуба.

Навіть знаменитості носять брекети, щоб досягти ідеальної посмішки.

Металеві брекети

Традиційні брекет-системи, якими ми звикли їх бачити. Безсумнівна перевага – це їх ефективність. Зовні вони спочатку являли собою досить масивні конструкції, які не кожний наважився б носити, проте нині вони досить мініатюрні, а дуга дуже тонка.

металеві брекети Київ

Безлігатурні металеві брекети

Не потребують додаткових елементів для кріплення дуги, тому можна рідше відвідувати ортодонта, а вирівнювання відбувається швидше. Крім того, їх розмір на деяких зубах менший, а отже, вони менш помітні.

Безлігатурні металеві брекети

Косметичні брекети

Цей вид виготовляють із пластику або іншого композитного матеріалу. Для більшої міцності дуга залишається металевою. Однак пластик потребує ретельного догляду, оскільки вбирає в себе деякі барвники.

Косметичні брекети

Керамічні брекети

Це найбільш естетичний тип (за винятком лінгвального). Кераміка практично не помітна на зубах і не вибаглива в догляді.

Керамічні брекети

Сапфірові брекети

Монокристалічні й тому абсолютно прозорі, не тільки вирівнюють, а й прикрашають ваші зуби. Кожний брекет – це штучно вирощений кристал сапфіра.

Сапфірові брекети

Лінгвальні брекети

Непомітні, тому що кріпляться з внутрішньої сторони зубів. Швидко коригують глибокий прикус, однак повне лікування є тривалішим від звичайного. Потребують ретельного догляду.

Лінгвальні брекети

Брекет-система Damon

Кріпиться за допомогою спеціальних замочків без використання дротяних або гумових лігатур. Дозволяє рідше відвідувати стоматолога, можна застосовувати з 12 років.

Брекет-система Damon

Вирівнювання зубів – проблема не тільки естетична, а й функціональна

Психологи рекомендують своїм пацієнтам прийняти себе і недосконалості свого тіла, тоді самооцінка прийде в норму. І взагалі, жити стане легше.

Зворотний бік медалі: що мучить людей з нерівним зубним рядом

 • Порушення мови, горезвісні дефекти дикції.

 • Неправильний розподіл навантаження при жуванні, унаслідок чого стирається емаль, з'являються мікротріщини.

 • Мікротравми слизової оболонки.

 • Неконтрольований скрегіт зубами вві сні.

 • Проблеми зі скронево-нижньощелепним суглобом через надмірне напруження нижньої щелепи.

 • Їжа погано пережовується, від чого страждає шлунково-кишковий тракт.

 • Часті мігрені.

 • У підлітків можливі заниження самооцінки і поява стресів через глузування однолітків.

Неправильний прикус

Ганятися за зоряними ідеалами,

безумовно, не варто. Проте викривлення зубного ряду загрожує не тільки некрасивою посмішкою, але і рядом інших наслідків.

Важка артилерія: виправлення прикусу

Якщо ми говоримо про виправлення виступаючих уперед або, навпаки, утоплених зубів; про збільшені щілини між передніми (діастеми) і бічними (треми) зубами; про перехресний прикус – то допоможе будь-який з існуючих способів вирівнювання зубів. Тільки пацієнт повинен дотримуватися всіх рекомендацій лікаря.

Якщо крім кривих зубів є ще порушення прикусу на рівні щелеп, то це погано. Лікар на першому прийомі призначить додаткові рентгенологічні дослідження і визначить, яка ортодонтична система впорається з цією проблемою. У кращому випадку допоможуть звичайні брекети, у гіршому – знадобиться хірургічне втручання.

Виправити прикус

У 90% випадків проблеми з прикусом успішно вирішуються за допомогою брекет-систем.

Які ортодонтичні системи є найефективнішими

За функціоналом усі ортодонтичні системи однаково ефективні. Різниця між ними полягає, за великим рахунком, у комфорті. Чим сучасніша конструкція, тим вона естетичніша. Неважко здогадатися, що ціна пропорційна комфорту.

При виборі брекет-системи керуйтеся такими факторами

 1. Вам важливий зовнішній вигляд? Тут потрібно пам'ятати, що навіть металеві брекети сьогодні виглядають набагато акуратнішими від своїх попередників двадцятирічної давнини.
 2. Скільки часу ви готові носити конструкцію, не знімаючи?
 3. Які у вас фінансові можливості?
Види брекетів

Які бувають брекет-системи

Незалежно від того, яку брекет-систему ви оберете, вам доведеться періодично приходити до лікаря на «підтяжку» – коригування тиску системи на зуби.

У стоматологічній клініці 32 Dent ставлять усі сучасні брекети – Київ не відстає від європейських міст. Обирайте і перевтілюйтеся!

Металеві

Прості й доступні за ціною. Недобросовісні лікарі називають їх найнадійнішими, але це не так. Сапфірові брекети нічим не поступаються металевим.

Переваги:

 • дешеві;
 • ефективні;
 • не вимагають старанного щоденного очищення, тому найчастіше їх рекомендують підліткам.

Недоліки:

 • помітніші від інших брекет-систем;;
 • до них потрібно звикати, спочатку можуть травмувати внутрішню поверхню губ;
 • на період лікування доведеться відмовитися від твердих фруктів і овочів (не можна відкушувати, але можна порізати на скибочки).

Догляд:

Вам знадобиться спеціальна V-подібна зубна щітка та монопучковий йоржик для очищення брекет-системи.

Безлігатурні

Дуга з брекетами кріпиться без додаткових елементів. Тому відвідувати ортодонта для «підтяжки» системи можна рідше.

Також вони менш помітні, ніж металеві побратими.

Керамічні

Ця брекет-система є дорожчою і набагато естетичнішою від металевих моделей. Вони виготовляються під колір вашої емалі, тому практично непомітні на зубах, а дугу можна підфарбувати.

Переваги:

 • естетичний зовнішній вигляд;
 • невибагливість у догляді;
 • спочатку є певний дискомфорт, але потім ви їх зовсім не відчуватимете.

Недоліки:

 • обмеження в харчуванні;
 • вимагають ретельного догляду, оскільки наліт навколо них буде набагато помітнішим, ніж при носінні металевої конструкції;
 • потрібно частіше відвідувати стоматолога для професійного чищення.

Сапфірові

Особливий різновид керамічних брекетів – сапфірові. Вони повністю прозорі, тому так подобаються молоді.

Кожний замочок – це штучно вирощений кристал сапфіра.

Ці брекети не тільки вирівнюють, а й прикрашають ваші зуби.

Лінгвальні

Зроблені з металу, кріпляться до внутрішньої сторони зубів. Абсолютно непомітні для оточуючих. Але це не дешеві брекети (ціна в Києві починається з 4,5 тис. євро).

Переваги:

 • їх зовсім не видно, навіть коли ви посміхаєтеся на всі 32 зуби;
 • так само ефективні, як традиційні металеві системи.

Недоліки:

 • важко доглядати;
 • доведеться довго звикати;
 • дуже дорогі;
 • може постраждати дикція.
Брекети підліткові

Поширені запитання, які хвилюють пацієнтів перед установленням брекет-систем

Чи потрібно заради брекетів видаляти зуби, наприклад, вісімки?

Саме заради встановлення ортодонтичної конструкції – ні, вони ніяк не завадять лікуванню. Але якщо спостерігається сильна скрученість, доведеться позбутися зуба.

Коли ще рано ставити брекети, а коли вже пізно?

На формування неправильного прикусу в дитинстві впливає безліч факторів: від неправильного пляшкового вигодовування до смоктання пальця. Саме тому на перший прийом до ортодонта дитина повинна потрапити у віці п'яти років. А от крайньої межі не існує. Навіть літнім людям можна виправити зубний ряд і поліпшити якість життя.

Скільки часу потрібно носити брекети?

Від півроку до двох років. Залежить від ступеня викривлення зубів. Чим вища вартість брекетів, тим менше ви їх носитимете – це закономірність.

Чи можуть зуби після носіння брекетів повернутися в колишнє положення?

Так, можуть (в окремих випадках). Щоб цього не сталося, після зняття системи на задню поверхню зубного ряду лікар установить ретейнер (тонкий непомітний дріт), який не дозволить зубам повернутися в колишнє положення.

Скільки часу потрібно носити ретейнер після зняття брекетів?

Лікарі досі дискутують: ретейнер треба носити усе життя чи досить часу, який у два рази перевищує строк носіння брекетів. Проте це все індивідуально. Потрібно дивитися на реакцію пацієнта. У будь-якому випадку дріт на зубах зовсім не відчувається, і його не видно.

Брекети Київ

Зробіть перший крок до красивої посмішки: установлення брекетів у 32 Dent

Як показує статистика, 80% населення планети мають проблеми з прикусом того чи іншого ступеня тяжкості. Якщо ви зустрінете людину з ідеально рівними зубами, ймовірно, вона пройшла ортодонтичне лікування. Якщо хочете перейти в зоряну лігу, записуйтеся на прийом у клініці 32 Dent уже сьогодні. І вже через рік-два ви зможете ловити на собі захоплені погляди оточуючих, які дивляться на вашу посмішку.

У клініці 32 Dent працюють найкращі ортодонти столиці, сумлінні лікарі, які обов'язково підберуть ефективне лікування індивідуально для вас, з урахуванням ваших фінансових можливостей та естетичних вимог (наприклад, багато хто зможе дозволити собі металеві брекети, ціна яких – від 9000 грн, прекрасний бюджетний варіант). У кінцевому рахунку результат буде стовідсотково ідеальним. Ласкаво просимо!

Відгуки пацієнтів про клініку 32 Dent
1
/
Настя
5

С металлическими брекетами хожу уже пол года, период привыкания прошел нормально, уже даже результат видно. С уходом правда заморочек больше, но оно того явно стоит.

05.06.2018
Тамара
5

Была у нас с дочкой война за брекеты. Все мои доводы по поводу того что после них у нее будет нормальная улыбка проходили мимо ушей. Она же свой отказ мотивировала тем, что "не хочу полный рот железок, они страшные и некрасивые, не хочу!" в конце концов чуть ли не с дракой приехали в 32дент на консультацию. Не знаю как, но врачу удалось ее убедить. Поставили лингвальные брекеты, рот все так же полный железок, но их зато не видно. Теперь раз в месяц ходит на процедуру хоть и бурчит каждый раз

01.05.2018
Ольга Пасечник
5

Ставили обоим дочерям здесь брекеты. Старшей устанавливали полтора года назад, еще носит, а младшей поставили вчера. Установили нормально, как и в прошлый раз. Но немного неприятно, что стоимость брекетов так выросла за полтора года. Но в докторе я уверена

14.01.2018
Юлия и Денис Овчаренко
4

Здесь ставили брекеты и проходили сопровождение по лечению. Зубы у сына выровнялись, но врач сказал, что для закрепления эффекта нужно дополнительно поносить капы для исправления прикуса, чтобы зубы не вернулись в прежнее положение

24.11.2017
Анна Шевчук
5

Сегодня мне поставили брекеты. У меня проблемы с прикусом - клыки неправильно расположены. Выбрала самолигирующие керамические брекеты. По цене дороже обычных, но за возможность реже ходить к стоматологу и относительную незаметность я готова переплатить. По ощущениям - очень непривычно.

17.11.2017
Анастасия Пономаренко
5

Дочке посоветовали сделать выравнивание зубов пластинами. На первом приеме нам сделали оттиск, а через 8 дней поставили пластинку. Немного в первые несколько дней были проблемы с речью, но потом малая адаптировалась.

02.11.2017
Ольга Панченко
5

Носили голубой зубной трейнер больше полугода. Теперь перешли на красный. Передний зуб рос неправильно и теперь выровнялся, что очень радует

24.10.2017
Элла
5

Исправляли прикус в этой клинике: мой малой немного побаивается (ну как немного, ужасно) боится стоматологов и затащить его на лечение настоящая пытка. Его пугают все эти "ужасные жужащие машинки" и приводит в ужас даже зеркальце, которым осматривают рот. Но в этот раз мне очень повезло: впервые за всё время стоматолог попался понимающий, отвлек ребёнка и лечил его будто играясь. Малого немного отпустило) Теперь, когда нужно будет повторно посетить стоматолога он уже не будет так нервничать)

04.03.2016