Двоетапна імплантація зубів

Двоетапна імплантація зубів передбачає встановлення всіх елементів конструкції імплантату поетапно.

Двоетапна імплантація зубів Київ

Двоетапна імплантація зубів – це встановлення всіх елементів конструкції імплантату поетапно.

На першому – встановлюється внутрішньокістковий елемент.

Далі йде етап імплантації, а потім другий етап установлення опорної голівки (абатмента) на внутрішньокістковий елемент.

Після цього на абатмент ставиться коронка.

На відміну від  одноетапної імплантації, двоетапна дозволяє імпланту поступово приживатися в кістці.

Це значно посилює можливість успішного приживлення і є більш щадним для організму.

Етап 1

Насамперед готується кісткове ложе під гвинтові або циліндричні імплантати. При цьому лікар зрізає слизово-надкісткові клапті й за допомогою кулястої фрези робить невелике заглиблення у тканині. Потім у кістки встановлюється направляючий канал, для чого застосовується свердло діаметром не більш як 2,5 мм.

Глибина каналу обов'язково повинна відповідати висоті внутрішньокісткової частини імплантату. Після цього направляючий канал розширюється за допомогою свердла. Нарешті, кісткове ложе формується остаточно за допомогою спеціальних інструментів: фрези (для циліндричних імплантатів) і мітчика (для гвинтових імплантатів). Потім у кісткове ложе вкручується гвинтовий імплантат або встановлюється циліндричний імплантат. На закінчення внутрішньокістковий елемент установлюється в ложі, ставиться так звана заглушка, повертаються на місце слизово-надкісткові клапті й рана зашивається.

За часом ця процедура займає близько години, проводиться під місцевою анестезією. Надалі пацієнт проходить період загоєння, при цьому коренеподібні імплантати міцно вкорінюються в кістці. Якщо дана операція проводилася на нижній щелепі, то період загоєння займе близько трьох місяців, а якщо на верхній – близько півроку.

Етап 2

Після періоду загоєння настає другий етап імплантації – встановлення опорної голівки (абатмента). Для цього за допомогою розрізу слизової оболонки визначається розташування внутрішньокісткової частини імплантату. Над внутрішньокістковим елементом лікар робить надсічки частини слизової оболонки, виймає заглушку і вгвинчує формувач ясен, який надалі замінюється опорною голівкою (абатмент). Увесь процес займає не більше півгодини. Потім слідує недовгий період загоєння – близько тижня. На цьому хірургічний період імплантації закінчується.

Завершальний етап

Третім етапом є зняття зліпків, після чого вони відправляються до лабораторії, де зубний технік виготовляє індивідуальні коронки відповідно до ваших побажань, у зуботехнічній лабораторії підбирається і підганяється абатмент індивідуально для кожного імплантату.

Абатмент є перехідним елементом між коронкою та імплантатом, тільки після його встановлення коронку можна надягнути на імплантат.