Пластикові брекети

Пластикові брекети

Золота середина між сапфіровими і металевими ортодонтичними конструкціями.

Пластикові брекети за естетичністю не поступаються сапфіровим і керамічним ортодонтичним конструкціям, тільки коштують у кілька разів дешевше.

Ця стаття написана в ознайомлювальних цілях. Стоматологічна клініка 32Дент не надає послуги установки пластикових брекетів.

В нашій клініці ви можете встановити: залізні брекети, керамічні брекети, сапфірові брекети, самолігуючі брекети, брекети Damon.

Особливості конструкції

Для виготовлення брекетів використовується спеціальний гіпоалергенний пластик, який за кольором нічим не відрізняється від емалі пацієнта. Конструкція така сама, як у металевих, керамічних і сапфірових брекетів.

Пластикові замочки кріпляться до зовнішньої поверхні зуба за допомогою ортодонтичного клею. А з'єднуються між собою металевою дугою, яка може бути пофарбована в колір емалі.

Для встановлення брекетів ми використовуємо як лігатурну конструкцію, так і самолігуючі замочки.

Косметичні брекети із пластику з'явилися після металевих

Пластикові брекети з'явилися після металевих як більш естетичний варіант. Це була перша і єдина на той час альтернатива залізним скобам. Пізніше з'явилися керамічні та сапфірові конструкції, які сьогодні дуже популярні.

Косметичні брекети

Том Круз зважився на виправлення зубів брекетами після 40 років. Тепер у нього ідеальна голлівудська посмішка.

Переваги пластикових брекет-системПереваги пластикових брекет-систем

  • Майже непомітні на зубах, підбираються під колір емалі пацієнта. За бажання використовуються прозорі лігатури та білі дуги.
  • Можна експериментувати з дизайном: використовувати різнокольоровий пластик і барвисті лігатури, малювати на скобах.
  • Бюджетний варіант порівняно з іншими косметичними брекетами.
  • Пластик не дряпає ротову порожнину, ви швидко до нього звикнете.

Косметичні брекети із пластику виготовляються індивідуально під кожного пацієнта, тому не викликають дискомфорту при носінні.

Рідко буває, що пацієнти отримують естетичне задоволення при носінні брекетів. Серед щасливчиків ті, хто вибрав пластикові. Кольорові брекети – ціна вашої впевненості!

Недоліки брекет-систем

  • Схильність до пігментації. Щоб цього не сталося, потрібно виключити з раціону фарбувальну їжу і кинути палити. Якщо не виходить, завжди можна замаскувати плями кольоровими лігатурами.
  • Крихкість. На жаль, пластик не такий міцний, як метал, кераміка або сапфіри, тому йому властиво затиратись і відклеюватися. Проте це трапляється на фінальній стадії носіння брекетів, що не так страшно.
  • Можливі непередбачені поломки пластику. Краще не кусайте тверді фрукти, наріжте їх скибочками.
  • Більша тривалість лікування через невисоку міцність і схильність до стирання.

Насправді мінуси є в кожної ортодонтичної конструкції, навіть у найдорожчої. Ви можете звести їх до мінімуму, якщо дотримуватиметесь рекомендацій свого лікаря і ретельно виконуватимете гігієну порожнини рота. Все у ваших руках.

Пластикові брекети вартість

Брекети пластикові вимагають такого самого догляду, як керамічні та сапфірові.

Часті запитання пацієнтів про пластикові брекети

Чи такі непомітні пластикові брекети, як і сапфірові? Ні, не такі. Сапфірові брекети повністю прозорі, тому вони менш помітні. Пластикові ж підбираються під колір емалі.
Яка тривалість лікування? Від 1,5 до 3 років. Усе залежить від індивідуального клінічного випадку і від того, наскільки правильно ви їх носитимете.
Як доглядати? Доглядати потрібно так само ретельно, як за іншими білими і прозорими брекет-системами. Використовувати для чищення необхідно спеціальні щітки та йоржики.
Як часто потрібно ходити до лікаря на корекцію? Раз на місяць – на підтяжку, раз на півроку – на професійне стоматологічне чищення.

Лікування в клініці 32 Dent – ваш щасливий квиток

Пластикові брекети ціна

Зацікавили пластикові брекети? Про вартість дізнайтесь у нашого менеджера або запишіться на прийом до лікаря-ортодонта. Він розповість про процедуру із встановлення конструкції, зорієнтує по строках і ціні.

У будь-якому випадку, у клініці 32 Dent ціни зорієнтовано на українського споживача.

У нас працюють кваліфіковані лікарі-ортодонти. Кожен з них має досвід установлення всіх видів брекет-систем: від металевих лігатурних до сапфірових самолігуючих. Лікар підбере ідеальну ортодонтичну конструкцію з урахуванням індивідуального клінічного випадку і ваших фінансових можливостей.

Якщо ви все ще соромитеся нерівних зубів, установлюйте пластикові брекети. Ціна вас приємно здивує! Фахівці 32 Dent допоможуть виправити ситуацію.

Пластикові брекети – ціна краси ваших зубів. Посміхайтеся частіше і будьте здорові!