Цирконієві коронки

Найчастіше зуби руйнуються через захворювання ротової порожнини. В такому випадку рішенням усіх цих проблем є протезування. Коронки з діоксиду цирконію – це найкраще, що може запропонувати сучасна стоматологія

Коронки з цирконію

Зуби втрачаються з різних причин.

Можна бути спортсменом і позбутися зубів у ході гри. Можна бути професійним борцем і втратити зуб на рингу.

Можна бути Вігго Мортенсеном, який під час зйомок фільму «Володар перснів: дві вежі» так захопився розправою над орками, що зламав зуб. І міг би втратити його.

Пітер Джексон наполіг на негайному стоматологічному втручанні.

Все, що потрібно знати про коронки з цирконію

Коли з'явилася коронка на основі діоксиду цирконію, світ стоматології кардинально змінився. Пластмасові, металеві, порцелянові та навіть визнані лідери імплантації – керамічні аналоги – відійшли на другий план.

І цьому є кілька причин.

 • Міцність. За міцністю діоксид цирконію дуже близький до натуральної емалі. Коронки на його основі використовують навіть для створення мостовидних протезів, для яких не підходить кераміка.
 • Естетичність. Діоксид цирконію сам по собі – білосніжний матеріал. Це дозволяє досвідченим стоматологам з ювелірною точністю підібрати гарний натуральний відтінок коронок.
 • Природність. Світлопроникність діоксиду цирконію є близькою до натуральної емалі. Такі коронки виглядають дуже природно. За правильного підбирання кольору їх неможливо відрізнити від натуральних зубів.
 • Безпека. Безметалова кераміка на основі оксиду цирконію є повністю гіпоалергенною, її рекомендують установлювати навіть пацієнтам з алергією на метали.
 • Один в один. Перед виготовленням цирконієвих коронок стоматолог моделює їх на комп'ютері. Це допомагає досягти точної відповідності між габаритами коронки і натурального зуба.
 • Довголіття. Якісні коронки слугують від 8 до 10 років.

Це цікаво

Хоча цирконієві коронки вважаються керамічними, проте за рахунок переваг їх відносять до окремої категорії протезів.

Протезування цирконієм: особливості

Як усе пройде: від першого візиту до здорової повноцінної посмішки

Формула проста: сучасне комп'ютерне обладнання + високий професіоналізм стоматологів з клініки 32 Dent + коронки цирконієві = надточне протезування на довгі роки вперед.

Розповідаємо детально про всі етапи процедури.

 • Етап перший: традиційний

Підготовка до протезування. Разом з лікарем-ортопедом пацієнт обирає виробника цирконієвих коронок. Далі стоматолог обточує зуби пацієнта, знімає зліпки і відправляє їх до лабораторії.

Це один з найважливіших етапів, адже багато в чому саме від нього залежить кінцевий результат. Пацієнту на деякий час встановлюються тимчасові коронки.

 • Етап другий: лабораторний

Використовуючи отримані зліпки, зубний технік виготовляє своєрідну «зубну чернетку» – гіпсові моделі. Вони ретельно скануються лазером – у результаті чого зубний технік отримує тривимірну модель, яка відправляється на комп'ютерне доопрацювання.

 • Етап третій: прогресивний

Далі з отриманої тривимірної моделі створюється проекція майбутньої коронки, яка складатиметься з цирконієвого каркасу і фарфорового облицювання.

Це відбувається за допомогою спеціального фрезерувального верстата, який прибирає все непотрібне.

Після цього зубний технік дбайливо наносить на цирконієві коронки порцелянову масу. І шар за шаром загартовує їх у печі.

 • Етап четвертий: останні штрихи

Потім коронки забарвлюють спеціальними високостійкими барвниками так, щоб їх колір не відрізнявся від кольору натуральних зубів пацієнта.

 • Етап п'ятий: установлення

Ви повертаєтеся до стоматолога, який доводить протезування до логічного завершення.

Мінуси

Кожній бочці меду – по ложці дьогтю.

Навіть у найбільш прогресивного виду протезування є пара мінусів. Ось вони:

 • Протипоказання. Як і інші види протезів, коронки з оксиду цирконію не рекомендуються для встановлення людям з глибоким прикусом і зубами, висота яких є нижчою за клінічну, а також пацієнтам із бруксизмом (неконтрольований зубний скрегіт).
 • Дороговизна. На жаль, це задоволення не з дешевих. Щоб зробити якісне протезування доступнішим, стоматологи клініки 32 Dent рекомендують установлювати на передні зуби цирконієві коронки (ціна – від 6550 грн за коронку), тобто на найвидніші місця. Для менш помітних ділянок рекомендується використовувати коронки з більш бюджетних матеріалів. Наприклад, до таких «малопомітних територій» відносяться жувальні зуби.

Де встановити коронки з цирконію

Перед будь-яким протезуванням необхідно повністю вилікувати ротову порожнину: від і до. Особливо уважно потрібно ставитися до стану кореневих каналів. Спочатку стоматолог повинен повністю вилікувати карієс і захворювання ясен.

Кваліфікація лікаря-ортопеда відіграє вирішальну роль в успішності протезування. Зокрема, від нього залежить, наскільки точними будуть зліпки, як щільно коронки з діоксидом цирконію прилягатимуть до зубів, і якою буде їх остаточна форма.

Цирконієві коронки: ціна (Київ)

Якщо вам необхідне якісне протезування на роки, звертайтеся до київської клініки 32 Dent.

Вибирайте необхідний вид протезування разом з професійними стоматологами – і посміхайтеся сміливо.

Ознайомитися з вартістю ви можете в розділі «Прайс», замовивши зворотний дзвінок або уточнивши у менеджера за телефоном: (044) 238 72 22.

Відгуки пацієнтів про клініку 32 Dent
1
/
Лена
4

спасибо врачам 32 дент, что помогли мне после моих "удачных покатушек" снова нормально говорить и улыбаться. всего была у них 2 раза, в первый выбрали материал, подточили зубы, сняли слепки и поставили временные коронки. во второй заход уже сняли временные и поставили уже эти. по материалу - ставили оксид циркония. коронки выглядят очень натурально, те, кто не знает о моем приключении даже и не замечают ничего. по ценах - за 2 зуба получилось не дороже виниров, которые хотела устанавливать до этой ситуации. так что еще раз огромное спасибо за вашу работу и заботу))

04.02.2018