Дитяча стоматологія

Наші VIP пацієнти – дітки
Дітки - безкоштовно

*безкоштовно – перші відвідини і герметизація фісур

У клініці 32 Dent найдобріші лікарі лікують маленьких пацієнтів

Детская стоматология

Одна наша 30-річна пацієнтка розповідала, що досі пам'ятає, як її тримали в чотири руки, поки лікар висвердлював карієс без анестезії.

і тільки в нашій клініці вона позбулася своєї панічної боязні стоматологів.

Дітки більше не бояться стоматологів

Ми як ніхто інший розуміємо, що перший похід до стоматолога – це враження на все життя. Робимо все можливе і неможливе, щоб дитині було комфортно і зовсім не страшно.

Дитячая стоматологія 32 ДентДитяча стоматологія КиївДетский стоматолог

Дитячий стоматолог у Київській клініці 32 Dent перетворює лікування на захоплюючу гру, коли в кінці можна отримати медальку за хоробрість чи інший не менш приємний приз.

Наше головне завдання при лікуванні юних пацієнтів – вилікувати зубки і зробити відвідування стоматолога звичною подією в житті дитини. Наприклад, як похід до перукаря або в школу танців.

Сучасне обладнання, легкі седативні препарати, привітний персонал, затишна атмосфера. Дітки більше не бояться стоматологів!

Кожен дитячий стоматолог 32 Dent обожнює дітей

Найкращий лікар – той, який щиро любить дітей, це факт. Наші стоматологи обожнюють дітей. Знають, як їм сподобатись.

Уже після першого відвідування дитина перестає боятися дядь у білих халатах та із задоволенням іде до нас наступного разу.

Кожен лікар має вищу категорію за спеціалізацією «Дитяча стоматологія», працює в широкому спектрі медичних послуг..

Ціни на дитячу стоматологію в нашій клініці вас приємно порадують. Огляд і консультації – безкоштовні. Ми лікуємо дітей, а не заробляємо на них.

 Стоматологія дитяча

У клініці 32 Dent європейський підхід до дитячої стоматології

Дитячу стоматологію в 32 Dent оснащено за останнім словом техніки. Лікарі постійно їздять на навчальні курси. Тут упроваджують нові методики лікування зубів з використанням сучасних інструментів і матеріалів.

Лікування проходить у найкращих умовах

  • Сучасні стоматологічні кабінети з новітнім обладнанням із США, Німеччини, Швейцарії.
  • Сертифіковані матеріали європейської якості.
  • Індивідуальний підхід до кожного маленького пацієнта.
  • Ввічливі та доброзичливі лікарі, які вміють знаходити спільну мову з дітьми.
  • Приємна невимушена атмосфера, яка заспокоює та розслабляє дитину.
  • За бажанням батьків використовуємо легкі знеболювальні препарати.
  • За хорошу поведінку і допомогу лікарю дитина отримає сюрприз.

Лікування молочних зубів

Чи потрібно доглядати за молочними зубами, якщо вони все одно випадуть?

Деякі батьки не стежать за зубами своїх малят або роблять це не настільки ретельно. Навіщо взагалі лікувати молочні зуби, якщо вони все одно випадуть?

Це не зовсім правильна позиція. Справа в тому, що відсутність гігієни порожнини рота призводить до карієсу і передчасного випадіння молочних зубів. На місці утворених дірок завчасно ростуть постійні зуби. І ростуть вони нерівномірно та криво.

У таких дітей у підлітковому віці розвивається неправильний прикус. Криві зуби потрібно виправляти брекет-системами. А це набагато серйозніше і дорожче, ніж лікування карієсу, вже не кажучи про те, що дитина носитиме брекети півтора-два роки. як чистити зуби

Дитинство – найкраща пора для виховання корисних звичок

З 2,5–3 років малюк під наглядом батьків може чистити зуби пастами, у складі яких немає фтору. А до початкової школи дитина повинна самостійно підтримувати гігієну порожнини рота.

Ви як особистий стоматолог для дітей маєте берегти здоров'я зубів з раннього дитинства.

Лайфхак: як привчити дитину чистити зуби

Виробити в дитини механічну звичку складно, але ви не програєте, якщо переконаєте дитину, що здорова усмішка – найкраща прикраса. Робіть компліменти малюкові, навіть якщо посмішка є далекою від ідеалу. Це мотивуватиме дитину чистити зуби ще ретельніше.

Лікування у 32 Dent проходить швидко і безболісно

Перед походом до стоматолога підготуйте малюка. В ігровій формі розкажіть про лікування зубів і як це важливо. Дитина повинна розуміти, куди вона йде і що її чекає. А ввічливий і добрий лікар обов'язково подбає про те, щоб вашій дитині було комфортно і зовсім не боляче.

І не забувайте проходити регулярні профогляди у клініці, навіть якщо зубки в малюка не болять. Це забезпечить здорову і гарну посмішку.

Відгуки пацієнтів про клініку 32 Dent
1
/
Кущук Юлия
5

Были на прошлой неделе у стоматолога. У дочки на нижних жевательных зубках появились черные точки и как нам сказал стоматолог, что это кариес. Я очень переживала, что дочь будет бояться и плакать, она не любит врачей. Но все прошло хорошо, не плакала практически, немного слюноотсоса испугалась, но в целом все прошло замечательно. И впечатления от клиники положительные

16.10.2017
Елена
5

Очень хорошая клиника, если что с зубами не так, то ходим только сюда всей семьей. Прежде всего очень приятная атмосфера, в такую даже хочется ходить, забываешь о том, что пришел на неприятную процедуру. Так же врачи все до оного профессионалы в своем деле, найдут подход к любому клиенту, даже самому маленькому. Ну и цены, конечно, приемлемые по сравнению с другими.

05.11.2014
Валерий
3

Нашему сыну нужна была хорошая детская стоматология. Киевские стоматологии перебрали чуть ли не все - остановились на 32дент. В одно посещение решили все проблемы, очень довльны

20.09.2012