Безметалева кераміка

Безметалева кераміка - найсучасніший метод зубного протезування.

Відновлений зуб – один-в-один як справжній, тільки міцніший!

Безметалева кераміка

Безметалева кераміка настільки не відрізняється від натурального зуба за зовнішніми ознаками, що навіть досвідченому стоматологу важко помітити різницю, адже протези виготовляються в точній відповідності з формою і кольором ваших здорових зубів.

У безметалевої коронки коефіцієнт деформації максимально наближений до природної.

При цьому – її міцність у рази вища

Альтернативні варіанти:

Довгий час єдиним способом протезування залишалася металокераміка. Цей спосіб простий і дуже надійний. Але за, здавалося б, очевидних переваг проявлялись і недоліки такого методу.

При використанні металів виникав ризик відторгнення та алергічних реакцій організму.

Естетична складова не дотягувала до потрібного рівня – коронку з металокераміки можна було побачити неозброєним оком.

Основа металокерамічної коронки – металевий ковпачок, який покривається керамічним шаром.

У такого протезу нижня частина штучного зуба темна, тому що там найменша товщина покриття. Виглядає це, ніби знизу є темна смуга, це просвічується метал, який лежить в основі протеза. Не дуже естетично, чи не так?

 Види коронок фото 

Безметалева кераміка вирішує цю проблему

Це найбільш естетичний спосіб відновити красу вашої посмішки.Оксид алюмінію або оксид цирконію – основа металокерамічної коронки – мають білий напівпрозорий колір. При нанесенні кераміки на каркас не залишається темної області в нижній частині зуба.

посмішка з безметаловою керамікою

Матеріали пропускають світло абсолютно природним для зубів шляхом, що не залишає шансу металокераміці з точки зору естетики.

ПУБЛІЧНИМ ЛЮДЯМ: До речі, металокераміку від безметалевої дуже легко відрізнити при яскравому світлі, тому люди, які проводять багато часу на публіці та при яскравому освітленні відразу зможуть відчути перевагу безметалевих коронок.

Крім того, оксид алюмінію й оксид цирконію, на відміну від металів, абсолютно біоінертні. Тобто ніяк не взаємодіють з організмом, що виключає можливість алергічної реакції.

Підводні камені

Безметалевий метод протезування поки що не доступний масово. Це пов'язано з високою вартістю використовуваних матеріалів (оксидів цирконію або алюмінію), а також з тим, як складно обробляється безметалева кераміка (ціна – від 6550 грн за одиницю). 

У клініці «32 Дент» ми створимо і встановимо для вас ідеальний зубний протез, застосовуючи новітні технології та знання у стоматології!

Відгуки пацієнтів про клініку 32 Dent
1
/
Оксана Гринчук
5

Зламався передній зуб і довелося ставити коронку. Ціна не зовсім сподобалась, але хотілось, щоб був натуральний вигляд, тому розглядала тільки кераміку. Сьогодні вже поставили, зубна коронка гарна, біленька як справжній зуб. Ставив Віктор Іванович В'юницький, чудовий лікар, заспокоював як міг, бо я ще та панікерша

03.06.2020