Імплантація зубів системою AB Dental Devices

AB Dental Devices – компанія, діяльність якої спрямована на створення одноелементних і двоелементних імплантатів.

AB Dental Devices

Імплантати AB Dental Devices мають ряд відмінностей у порівнянні з конструкціями інших виробників. Особливістю двоелементних імплантатів є наявність внутрішнього шестигранника.

Одноелементні конструкції встановлюються з абатментом, що значно пришвидшує процес установки.

AB Dental Devices Имплантаты AB Dental Devices Имплантаты AB Dental Devices Имплантаты AB Dental Devices Имплантаты AB Dental Devices

Імплантати AB Dental Devices оцінили по достоїнству фахівці всього світу. Конструкції для імплантології виробляються на сучасному високотехнологічному обладнанні і відповідають всім сучасним стандартам якості.

Імплантати AB Dental Devices є результатом численних досліджень в області остеоінтеграції і біомеханіки. Асортимент зубних імплантатів компанії AB Dental Devices настільки широкий і різноманітний, що дозволяє задовольнити потреби навіть найвимогливіших пацієнтів і проводити процедуру імплантація зубів будь-якої складності.

AB Dental Devices також є найвідомішим виробником спеціалізованого стоматологічного обладнання та аксесуарів для протезування. Якість і довговічність виробів компанії забезпечили популярність продукції AB Dental Devices серед лікарів і пацієнтів всіх вікових і соціальних категорій.

Імплантати AB Dental Devices – результат продуктивної роботи компанії зі своїми клієнтами. Множинні наукові розробки AB Dental Devices були реалізовані завдяки запитам замовників.

Стоматологи нашої компанії, також як і фахівці провідних клінік Європи, вибирають імплантати AB Dental Devices для забезпечення швидкого, надійного і довговічного результату.

Пацієнти цінують імплантати AB Dental Devices за їх функціональні особливості та гарний естетичний вигляд.