Konus k3pro

Konus – німецька компанія, асортимент продукції якої складається з імплантатів, аксесуарів для протезування та хірургічних операцій, лабораторних інструментів та іншого обладнання.
Імплантати Konus k3pro

Імплантати Konus k3pro – це міцні та надійні конструкції, які створено в результаті численних наукових розробок. Діяльність компанії Konus орієнтована насамперед на задоволення потреб пацієнта.

З урахуванням сучасних відкриттів у сфері стоматології.

Konus k3pro

У своїй роботі імплантати Konus k3pro використовують фахівці з усього світу. Робота інженерів, технологів і наукових діячів компанії не припиняється ні на хвилину. Постійно поліпшуються як методи виробництва якісних імплантатів, так і обладнання для реалізації цих методів.

Усі без винятку імплантати Konus k3pro проходять обов'язкове випробування, що дозволяє пропонувати користувачеві по-справжньому хороший продукт. Численні перевірки проводять висококваліфіковані професіонали. Для поліпшення якості конструкцій проводиться також постійне оновлення сировинної бази компанії.

Імплантація зубів з Konus k3pro

Імплантати Konus k3pro відповідають строгим нормам якості провідних європейських компаній та асоціацій, що зумовлює високий рівень конкурентоспроможності виробів.

Надійні, довговічні та естетично привабливі імплантати Konus k3pro є доступними і для клієнтів нашої клініки.