Лікування пародонтозу

Всупереч поширеній думці, це рідкісна хвороба, яка зустрічається всього у 8% пацієнтів на планеті. ЇЇ не варто плутати з пародонтитом.
Лікування пародонтозу

Пародонтоз – остання стадія захворювання тканини, яка утримує зуб. Усупереч поширеній думці, це рідкісна хвороба, яка зустрічається всього у 8% пацієнтів на планеті.

Багато хто плутає пародонтоз із таким запальним захворюванням ясен, як пародонтит.

Але насправді це зовсім різні речі. Відповідно, відрізняються причини, симптоми і методи лікування.

Знайди 7 відмінностей між хворобами ясен, які плутають навіть лікарі

Пародонтит Пародонтоз
Зустрічається серед 90% дорослого населення. Рідкісна хвороба.
Хвороба запального характеру, ясна опухають і болять. Хронічне захворювання, супроводжується повільним оголенням кореня зуба.
Сопровождается кровоточивостью и гноетечением. Кровоточивості та гноєтечі немає, ясна бліді.
З'являються ясенні кишені. Оголюються шийки зубів без ясенних кишень.
Багато зубного каменю і «нальоту курця». Незначна кількість зубних відкладень.
Значна рухливість зубів. Хороша фіксація зубів (за винятком важкої форми хвороби, коли оголюється половина кореня).
Неприємний запах, болючість підщелепних лімфатичних вузлів. Підвищена чутливість ясен та емалі до різних подразників, свербіж і печіння.

Помітили подібні ознаки, як у правій колонці? Отже, у вас пародонтоз, лікування потрібно призначати негайно. Незворотні процеси у тканинах відбуваються навіть поки ви думаєте, йти до лікаря чи ні.

Підступність пародонтозу полягає в тому, що хвороба прогресує і не дає про себе знати. Явні симптоми з'являються вже на останній стадії.

Причини пародонтозуПричини пародонтозу

«Я регулярно чищу зуби, ходжу до стоматолога, не курю. Як у мене міг з'явитися пародонтоз?» – читаємо ми на тематичних форумах. У тому то й справа, у всьому винна генетика.

Якщо ви виявили в себе ознаки цього підступного захворювання, змусьте всіх рідних сходити до стоматолога. Краще підстрахуватися.

Ні в якому разі не намагайтеся вилікувати пародонтоз народними методами, про які так багато пишуть в інтернеті. Ви тільки даремно втратите час. Поставити точний діагноз і призначити правильне лікування може тільки досвідчений стоматолог.

Своєчасне лікування пародонтозу – ціна здоров'я і цілісності зубного ряду.

Що провокує пародонтоз? ? Причини пародонтозу

 • хвороби серця і судин;
 • цукровий діабет;
 • ослаблений імунітет;
 • патології ендокринної системи;
 • підвищений тиск;
 • цироз печінки;
 • виразка шлунку.

Нерівномірне навантаження на щелепи також може спровокувати пародонтоз. Наприклад, якщо ви звикли жувати на одну сторону або їсте мало твердої їжі. Дефіцит вітамінів, недостатній догляд за ротовою порожниною, інфекції – усе це дозволяє яснам стати примхливими. Не розвивайте пародонтоз, блокуйте його появу всіма можливими способами.

Важка артилерія: як ми боремося з пародонтозом

 1. Огляд зубів пацієнта, оцінювання їх стану.
 2. Панорамна томографія чітко показує стан навколозубних тканин, допомагає виявити хворобу на ранній стадії.
 3. Позбавляємося джерела бактерій. Чищення зубів від нальоту, видалення каменю, лікування карієсу за необхідності.
 4. Позбавляємося джерела бактерій. Чищення зубів від нальоту, видалення каменю, лікування карієсу за необхідності.
 5. Медикаментозне лікування, прийом антибіотиків за необхідності.
 6. Медикаментозне лікування, прийом антибіотиків за необхідності.
 7. Огляд зубів пацієнта, оцінювання їх стану.

Красива усмішка 32 Дент

Наш досвід показує, що боротися з пародонтозом складно, але можливо. Рекомендуємо якомога раніше почати лікування пародонтозу (ціна – від 1950 грн за відкритий кюретаж зубоясенних кишень).

Незалежно від стадії пародонтозу наші лікарі проводять комплексне лікування. Паралельно зміцнюють ваш імунітет та покращують стан ясен. Вони допоможуть раз і назавжди перемогти пародонтоз.

Відгуки пацієнтів про клініку 32 Dent
1
/
Alex
3

Довольно неплохая клиника. Один из врачей (Дима Красиков) даже убил во мне страх к стоматологии, а это не мало. Сервис хороший, но цена соответствующая. Правда поразил один факт, обнаруженый мной не так давно. Если процедура стоит меньше 150 грн, то после записи на прием, к вам может даже не выйти врач, когда вы явитесь вовремя на прием) Со мной произошел именно такой случай, который омрачил все замечательное впечатление об этой стоматологии. по предворительной записи, я пришел на 10 минут раньше, просидел 40 минут ожидая врача, а ко мне так никто и не подошел, даже для того, что бы уведомить, что врач немного заят или что-то в этом роде. При нынешнем уровне конкуренции, думаю это проступок не малый. А так вцелом все очень не плохо)

11.03.2016