Лікування зубів при вагітності

Вагітність – важливий період життя кожної жінки, під час якого вона повинна ретельно стежити за станом здоров'я всього організму, в тому числі і зубів.

Лікування зубів при вагітності

Перший крок на шляху до народження здорової дитини – це максимальна турбота майбутньої матері про себе протягом усього періоду вагітності.

Правильне харчування, догляд за зубами і регулярне відвідування стоматолога.

Все це допоможе уникнути зайвих захворювань та їх несприятливого впливу на плід.

Під час вагітності жіночий організм потребує підвищеної кількості вітаміну Д і кальцію. Саме тому щоденно необхідно споживати молочні та морепродукти, тверді сорти сирів і, звичайно, не забувати про сезонні фрукти. Якщо всі необхідні речовини для плоду надходять у недостатній кількості, тоді їх нестача компенсується за рахунок організму матері, що приводить до браку кальцію. У підсумку це позначається на стані зубів: зʼявляються жовті плями на емалі, прогресує карієс, розхитуються зуби, уражаються ясна.

Так само є ще одна проблема, з якою стикаються практично всі жінки під час вагітності, – гінгівіт вагітних. Що це таке? Це запалення тканини ясен, яка прилягає безпосередньо до зубів. При гінгівіті ясна опухають, набувають червоного відтінку і кровоточать. Чим це викликано? Основною причиною його виникнення є зміна балансу гормонів у крові жінки. Підтримується захворювання деякими видами згубних бактерій, продукти життєдіяльності яких можуть проникати у кров і мігрувати по всьому організму. Відповідно, існує ймовірність їх впливу на тканини плоду.

Що необхідно робити, щоб уникнути зазначеного?

  1. Обов'язково відвідувати стоматолога, хоча б два рази за весь період вагітності: на початку і всередині другого триместру. Завдяки новим технологіям більшість процедур проводиться абсолютно безпечно. Під час відвідування вами нашої клініки лікар проведе дентальний огляд порожнини рота, продіагностує стан зубів і слизової оболонки, зробить професійне чищення зубів від зубного каменю і нальоту із застосуванням ультразвуку та апарату Air Flow. Ці маніпуляції тривають близько однієї години, а використовувані матеріали є нешкідливими як для жінки, так і для плоду.
  2. Обов'язково санувати (пролікувати) всі зуби, які потребують термінового лікування. Наші фахівці спланують лікування так, щоб ніяким чином не нашкодити ні мамі, ні дитині. Сучасні знеболювальні засоби, що застосовуються при лікуванні, не здатні проникати через гематоплацентарний бар'єр, тобто не впливають на дитину.
  3. Проконсультуватись із стоматологом з приводу зубної пасти, яка містить найбільшу кількість фтору для зміцнення емалі зубів, а також зняття запалення ясен. Фахівці з клініки 32 Dent проводять лікування зубів при вагітності дбайливо та акуратно, враховуючи всі нюанси стану.

Читайте також:

Особливості лікування зубів у вагітної жінки

Відгуки пацієнтів про клініку 32 Dent
1
/
Марина
5

Спасибо за чуткость и понимание! Очень боялась лечить зубы "в положении", но припекло как на зло. Девочки бегали вокруг, как мотыльки, все прошло быстро, безболезненно и аккуратно, так что теперь я вооружена, как говорится, до зубов! И цены порадовали, что в наше нелегкое время немаловажно. Скоро еще супруга к вам обязательно приведу, и старшую дочку за компанию.

05.03.2016