Відбілювання зубів Beyond

Відбілювання зубів за системою Beyond

«Найпрекрасніший вигин на тілі жінки – її посмішка».

Боб Марлі, ймовірніше за все, мав на увазі, що по-справжньому красивою є та дівчина, яка з посмішкою йде по життю.

Однак якщо говорити про зовнішню привабливість, то власникам красивої посмішки і справді властива якась магія. Вони притягують погляди і моментально викликають прихильність до себе. А іноді змушують мимоволі посміхнутися, погодьтесь? Особливо якщо посмішка сяє.

На жаль, від природи білосніжні зуби рідко зустрічаються.

Відтінку емалі властиво змінюватися під впливом фарбувальних напоїв та їжі, неправильної гігієни ротової порожнини і перенесених хвороб.

Це як з порцеляною. Прослідкуйте за вашою улюбленою чашкою. Якщо заварювати в ній чай і при цьому лише обполіскувати її, без миючих засобів, порцелянові стінки скоро вкриються бежевим нальотом. Відчистити його дуже нелегко.

Щось подібне відбувається із зубною емаллю. І якщо за зубами систематично не доглядати – вони зміняться за кольором.

Як бути, якщо момент уже втрачено?

Якщо посмішка встигла потьмяніти або від природи була недостатньо білою, спробуйте професійне відбілювання. А для тих, хто побоюється подібних процедур, пропонуємо новинку – відбілювання за системою Beyond.

Випромінювання Beyond

Чим вона хороша?

Основна особливість відбілювання за системою Beyond полягає у використанні холодного блакитного світла, що усуває подразнення та опіки слизової. Випромінювання фільтрується через спеціальний набір оптичних волокон і лінз, а тому ультрафіолет, що є в ньому, не приносить шкоди організму.

Складається процедура з декількох етапів:

01
Огляд і консультація

Лікар аналізує стан зубів і ясен, щоб визначити, чи показане вам відбілювання. Якщо все добре, переходить до наступного етапу.

02
Захист

Насамперед пацієнту обов'язково надягають захисні окуляри і щічний ретрактор. Останній фіксує губи, відкриваючи зону посмішки. Потім на ясна наносять спеціальний гель. Речовина схоплюється і стає гумоподібною. Для цього її окремо засвічують лампою вже в роті. Таке покриття є необхідним, щоб захистити ясна в процесі відбілювання.

03
Відбілювання

На зону посмішки наносять відбілювальний гель, ретельно покриваючи ним кожний зуб. До складу гелю входить перекис водню, який через емаль проникає в дентинні канали й окислюється в них під впливом випромінювання. Лампу вмикають на 10–12 хвилин. Маніпуляція «гель – лампа» повторюється тричі.

04
Після закінчення процедури

Стоматолог детально розповість про те, як доглядати за освітленими зубами. І звичайно ж, ви зможете порівняти ваш новий колір з попереднім за спеціальною шкалою.

Різниця після Beyond-відбілювання

Як і в кожної процедури, у відбілювання за системою Beyond є протипоказання.
Почекати варто мамам-годувальницям, вагітним жінкам і занадто юним пацієнтам, яким поки що немає 18 років. А ще відбілювання не можна проводити на хворих зубах.

Перед процедурою обов'язково потрібно вилікувати всі захворювання ясен і дентину, а також рекомендуємо провести професійне чищення зубів Air Flow. Чищення допоможе позбутися нальоту у важкодоступних місцях і підготує зуби до відбілювання.

З підготовкою і консультацією процедура відбілювання за системою Beyond займає до 45 хвилин. Проходить безболісно і дає миттєвий результат – зуби виглядають світліше приблизно на 8 тонів.

Відбілювання зубів Beyond результат

Приходьте до нас на відбілювання,

і вже скоро будьте готові ловити на собі захоплені погляди перехожих :)