Відбілювання зубів при чутливості

Найращий спосіб відбілювання зубів при чутливості

Хочете білосніжну посмішку, але навіть і не замислювалися про відбілювання через чутливість? А чи знали ви, що існують альтернативні способи зробити зуби білими?

Чутливість (або гіперестезія) проявляється внаслідок стоншування емалі.

Дентин і нервові закінчення стають менш захищеними від подразників, а тому відчуття від гарячої або холодної їжі передаються з більшою активністю.

Як діють популярні методи відбілювання на чутливі зуби

Zoom та Beyond – дуже ефективні і швидкі способи відбілювання, які практикують сьогодні більшість стоматологів.

Для них використовують гель, що містить перекис водню і лампу, яка допомагає викликати реакцію. Гель наносять на зуби і засвічують. Головна відмінність методів полягає в застосованій лампі – при відбілюванні Beyond це лампа холодного світіння. Воно вважається більш щадним. Також відрізняється результат – Zoom відбілює зуби трохи сильніше, ніж Beyond.

Обидва способи хімічно впливають безпосередньо на структуру емалі, роблячи її світлішою. На жаль, це означає, що за наявності чутливості зубів у пацієнта є ймовірність тільки посилити її.

Однак при правильному підході, відбілювання зубів з невеликою чутливістю цілком можливо. Якщо це ваш випадок і ви зважилися відбілити зуби запам'ятайте головне правило.

Відбілювання безпечне

Якщо зуби гіперчутливі – будь-яке відбілювання вам протипоказано.

вініри

Пропонуємо альтернативні методи, щоб зробити посмішку привабливою.

Професійне чищення Air Flow Вініри

Так, саме чищення. Ця процедура не відбілить ваші зуби, але поверне природний колір, позбавивши посмішку від нальоту у важкодоступних для щітки місцях. Часом ефект після Air Flow просто неймовірний. Створюється враження, ніби зуби відбілили. Особливо процедура хороша для кавоманів і курців – накопичена на зубах жовтизна зникає, оголивши природний колір емалі. Вона стає гладкою і сяючою. Air Flow рекомендується проводити раз на півроку з метою профілактики карієсу всім пацієнтам.

Відмінний спосіб для тих, хто хоче змінити не тільки колір зубів, але і їх форму. Під кожний зуб технік виготовляє фарфорову або композитну вкладку. Її кріплять на спеціальний стоматологічний клей на довгі роки (композитні тримаються 4-7 років, а порцелянові –10-15). Для вінірів зовсім не потрібне обточування. Так вони не шкодять емалі, а навпаки захищають від впливу зовнішніх факторів.

Ціни на вініри високі, але з огляду на строк їх служби, економія стає очевидною. Адже при звичайному відбілюванні вам потрібно повторювати процедуру раз на рік-півтора для підтримки ефекту.

Для цього дотримуйтесь простих рекомендацій:

01

Використовуйте спеціальну зубну пасту для зниження чутливості. У таких пастах міститься ремінералізуючий комплекс.

02

Не їжте дуже гарячу/холодну, солодку та кислу їжу, щоб уникнути подразнень.

03

Додайте в раціон молочні продукти і рибу або виберіть для себе аптечний комплекс мінералів. При тонкій емалі додаткове харчування просто необхідне.

Air Flow

Як бачите, чутливі зуби – не перешкода для красивої посмішки.

вініри на зуби

Приходьте до стоматологічної клініки 32 Dent і дізнайтеся про найбільш підходящий для вас метод!