Ультразвукове чищення чи Air Flow

Яке чищення зубів краще: ультразвукове чи Air Flow?

Виявляється, навіть дикі тварини стежать за гігієною порожнини рота.

Макаки привчилися робити аналогію до зубної нитки зі своєї шерсті. Великі риби дозволяють рибкам-санітарам запливати до себе прямо в рот, щоб ті очищали їх зуби. А п'явок і залишки їжі в роті крокодила скльовує маленька безстрашна пташка – шпорцева чайка.

Ви знали, що навіть якщо чистити зуби двічі на день, користуватися флосом, ополіскувачем, іригатором, то цього все одно недостатньо для ідеальної чистоти зубів? Прибрати зубний камінь і наліт у важкодоступних місцях вам допоможе тільки стоматологічна чистка зубів.

Зубний камінь – це застарілий мінералізований наліт. Його структура пориста, що дуже зручно для розмноження бактерій. Зубний камінь не можна видалити самостійно, він міцно кріпиться до емалі. Якщо своєчасно його не прибрати, можна спровокувати карієс і хвороби ясен, такі як гінгівіт і пародонтит.

Іноді пацієнти губляться, яку чистку вибрати: Air Flow або ультразвукову. Ми допоможемо розібратися в основних відмінностях цих методів і зрозуміти, який підходить саме вам.

Air Flow і ультразвукове чищення зубів: у чому різниця?

Air Flow – чищення за допомогою потоку повітря з водою і содою, який під тиском подається зі спеціального хендібластера.

У випадку з ультразвуковим чищення стоматолог використовує скалер.

Метод дозволяє прибрати м'який наліт у важкодоступних місцях, наліт від куріння або кави, який робить зуби жовтими і непривабливими. Air Flow також проводять в обов'язковому порядку перед відбілюванням і протезуванням, щоб досягти максимально натурального відтінку емалі.

Air Flow – більш щадне чищення зубів, тому не завжди справляється із зубним каменем.

Цей апарат виробляє ультразвукові хвилі, які максимально безпечно для пацієнта знищують зубний камінь. Вони дроблять відкладення на мікрочастинки, які потім вимиваються водою. Після закінчення процедури зуб полірують абразивною пастою і покривають десенсітайзером (засобом для зменшення чутливості дентину).

Метод призначається для профілактичного чищення зубів. Ультразвукові хвилі знищують зубний камінь не тільки на видимих ділянках зуба, але і в підʹясенних кишенях. Чищення ультразвуком допомагає оголити і діагностувати карієс, який ховався під зубним каменем.

чистка Ейр Флоу

Що ж вибрати?

Як бачите, відповісти на запитання про те, яке чищення є кращим, можна, якщо розглядати конкретний випадок. Іноді процедури використовують у комплексі – коли стан порожнини рота дуже запущений і вимагає особливого гігієнічного догляду.

Для початку визначтесь, якого ефекту ви хочете досягти і які протипоказання існують саме для вас.

Найкраще, що можна зробити перед остаточним рішенням, – проконсультуватись із стоматологом-гігієністом, який професійно оцінить вашу потребу в тій чи іншій процедурі.

кабінетна чистка зубів

Посміхайтесь

і будьте здорові!