Безпечне відбілювання зубів

Безпечне відбілювання зубів: популярны методи

Зважилися відбілити зуби, але все ще в пошуках найбільш безпечного варіанту?

Ми розглянули кілька методів безпечного відбілювання. Вони відрізняються за принципом і кінцевим результатом.

Серед розмаїття варіантів будь-який пацієнт знайде для себе щось цікаве.

Ось найпопулярніші серед пацієнтів процедури з відбілювання.

Професійне чищення

Найбільш безпечним відбілюванням вважається кабінетне чищення зубів. Лазером, ультразвуком або спеціальним бластером, з якого подається під тиском потік води, камінь та наліт із зубів усуваються навіть у важкодоступних місцях. За рахунок очищення зубна емаль освітлюється, і зуби здаються на пару тонів білішими. Зміни будуть дуже помітними в пацієнтів із жовтим нальотом.

Beyond

Схожий принцип дії – при відбілюванні лампою Beyond. На зуби також наносять спеціальний гель і просвічують, викликаючи цим хімічну реакцію. Відмінність полягає в самій лампі. Beyond дає «холодне» світло – від світлодіода і галогену. Це усуває ризик перегрівання зубів і травмування емалі. Так можна відбілити зуби на 3-4 тони.

Вініри

Спосіб, до якого найчастіше звертаються знаменитості, – за рахунок вінірів. Хоч це і недешево, але виглядає дуже ефектно. Вініри – це порцелянові або композитні пластинки, які виточуються індивідуально під кожний зуб пацієнта. Вініри встановлюються на спеціальний стоматологічний клей і надійно кріпляться на довгі роки. Відтінок і форму вініра можна вибрати будь-які. Ця процедура дозволяє пацієнтам змінитися до невпізнання.

відбілювання зубів

Усе ще не визначились,

який з методів найкраще підійде для вас?

Приходьте до 32 Dent – наші фахівці допоможуть не помилитись у виборі.

І вже скоро ваша посмішка засяє по-новому!