Безпечне відбілювання зубів

Безпечне відбілювання зубів: 5 популярних методів

Зважилися відбілити зуби, але все ще в пошуках найбільш безпечного варіанту?

Ми розглянули кілька методів безпечного відбілювання. Вони відрізняються за принципом і кінцевим результатом.

Серед розмаїття варіантів будь-який пацієнт знайде для себе щось цікаве.

Ось п'ятірка найпопулярніших серед пацієнтів процедур з відбілювання.

Професійне чищення

Найбільш безпечним відбілюванням вважається кабінетне чищення зубів. Лазером, ультразвуком або спеціальним бластером, з якого подається під тиском потік води, камінь та наліт із зубів усуваються навіть у важкодоступних місцях. За рахунок очищення зубна емаль освітлюється, і зуби здаються на пару тонів білішими. Зміни будуть дуже помітними в пацієнтів із жовтим нальотом.

ZOOM

Відбілювання за допомогою лампи ZOOM. Процедура підходить для тих, хто бажає значно освітлити емаль. На зуби наноситься гель, до якого входить неконцентрований перекис водню. Після цього зуби просвічують ультрафіолетовою лампою. Так, під впливом світла розчин реагує з емаллю й освітлює зуби на 8–10 тонів.

Beyond

Схожий принцип дії – при відбілюванні лампою Beyond. На зуби також наносять спеціальний гель і просвічують, викликаючи цим хімічну реакцію. Відмінність полягає в самій лампі. Beyond дає «холодне» світло – від світлодіода і галогену. Це усуває ризик перегрівання зубів і травмування емалі. Так можна відбілити зуби на 3-4 тони.

Вініри

Спосіб, до якого найчастіше звертаються знаменитості, – за рахунок вінірів. Хоч це і недешево, але виглядає дуже ефектно. Вініри – це порцелянові або композитні пластинки, які виточуються індивідуально під кожний зуб пацієнта. Вони накладаються на спеціальний стоматологічний клей і надійно кріпляться на довгі роки. Відтінок і форму вініра можна вибрати будь-які. Ця процедура дозволяє пацієнтам змінитися до невпізнання.

Бондінг

Якщо ідея вінірів вас зацікавила, але зупиняє дорожнеча послуги, можна спробувати бондинг. Це сучасний спосіб надати зубам привабливого вигляду, який, до того ж, захищає емаль. Принцип такий: вам у кілька шарів наноситься композитний матеріал. Його вирівнюють, щоб надати бажаної форми. Потім готовий зуб «висушують» ультрафіолетовою стоматологічною лампою. Бондинг тримається на зубах приблизно 10 років. Іноді процедуру проводять з метою зміцнення зубів.

відбілювання зубів

Усе ще не визначились,

який з методів найкраще підійде для вас?

Приходьте до 32 Dent – наші фахівці допоможуть не помилитись у виборі.

І вже скоро ваша посмішка засяє по-новому!