Ankylos dental implants

Ankylos dental implants – перші після натуральних зубів

Вирощування корінних зубів – перспективний напрям у біоінженерії. Правда, застосовувати такі зуби-«саджанці» у стоматологічній практиці почнуть не раніше 2020–2030-х років. А поки що заповнити прогалини в зубному ряді допоможуть імпланти.

Дентальна імплантація – найбільш естетичний і надійний спосіб протезування на сьогодні. Звичайно, за умови, що вибрано імпланти, якість яких не викликає сумніву.

Про продукцію Ankylos Dentsply – найстарішого бренду в сегменті ортоконструкцій для імплантації – розповіли експерти з клініки 32 Dent.

Досвід минулого і прогресивні ідеї

Компанія Dentsply з'явилась у далекому 1899 році, коли про імплантати світ ще не знав. Спочатку фірма, яку створили лікарі Я.Ф. Франц, Д.С. Осборн і Дж.Р. Шеппард, займалася випуском стоматологічної продукції. Точкою відліку у виробництві зубних імплантів став 1985 рік, коли в уже світовий холдинг влилася компанія Ankylos.

Дентсплай Анкілос

Сьогодні «Дентсплай Анкілос» – це представництва у 120 країнах, 9 тисяч співробітників та оригінальні імпланти в кожній стоматологічній клініці, і в українських у тому числі.

особливості імплантів анкілос

Особливості імплантів Ankylos

Чим моделі Ankylos implantat вигідно вирізняються з-поміж інших:

  • біосумісний із живими тканинами титановий сплав не викликає відторгнення: приживлюваність становить 98%;
  • пориста поверхня напилення Firadent Plus прискорює приживлення металевої основи;
  • оригінальна технологія встановлення, у результаті чого ризик некрозу тканини зводиться до мінімуму;
  • конусоподібний стрижень і запатентоване різьблення полегшують укручування імплантату в щелепу і забезпечують надійну фіксацію;
  • різноманітність комбінацій кріплення штифтової основи та абатменту, завдяки чому вдається підібрати вид імпланта для кожного пацієнта;
  • технологія розподілу ваги Tissue Care Conection, яка захищає абатмент від розхитування і надлому;
  • довічна гарантія на вироби Ankylos implant system, за винятком імплантів з оксиду цирконію – на ці моделі зобов'язання діють до 5 років.

Кожний дентальний виріб німецького бренду – витвір ортодонтичного мистецтва. В одному імпланті втілено фірмові особливості компанії.

Незважаючи на серйозний вік, компанія впроваджує прогресивні рішення, вдосконалені моделі штучних зубів проходять лабораторні та клінічні випробування.

3 типи імплантів «Анкілос»

Серія С/Х

універсальні ортодонтичні вироби для моментальної та відстроченої імплантації; компоненти відрізняються довжиною і діаметром.

Лінійка SynCone

готові до використання штифти з абатментами; використовуються для фіксації мостовидних конструкцій і знімних протезів.

Ankylos CAD/CAM

цільні конструкції, компоненти якої не провертаються; завдяки основі у вигляді конуса швидко приживляються, а тканини відновлюються без проблем.

Надійність імплантів Ankylos перевірено десятиліттями і тисячами задоволених пацієнтів.