Особливості лікування зубів у вагітної жінки

Особливості лікування зубів у вагітної жінки

Коли жінка перебуває в очікуванні дитини, відбувається гормональна перебудова всього організму, що нерідко супроводжується зниженням імунітету. Відповідно, особливу увагу потрібно приділяти догляду за зубами.

Справа в тому, що вагітна жінка особливо гостро потребує не тільки вітамінів, але ще й постійного надходження кальцію, який відповідає за здоров'я та красу кісток і зубів.

Лікування зубів при вагітності:

Профілактика стоматологічних захворювань і лікування зубів при вагітності – необхідні процедури, які дозволяють зберегти здорову і гарну посмішку майбутньої мами.

Рекомендовано відвідувати стоматолога не менше двох разів на протязі всієї вагітності.

Запальні процеси ясен можуть стати причиною розвитку серйозних хвороб шлунково-кишкового тракту, тому лікувати їх потрібно вже при появі перших симптомів.

Для того щоб запобігти розвитку карієсу і хвороб ясен, що так часто зустрічаються в молодих мам, доцільно скористатися безпечною для здоров'я послугою зняття зубного нальоту і каменю.

Жінка повинна пам'ятати про те, що відсутність своєчасного стоматологічного лікування під час вагітності може призвести до втрати зубів і розвитку хвороб.

Саме тому відкладати візит до стоматолога не слід, особливо в той момент, коли ви відповідальні ще й за життя і здоров'я свого малюка.