Скільки коштує поставити брекети

Скільки коштує поставити брекети

Вчені мають сподівання, що в недалекому майбутньому вирівнювати зуби будуть без встановлення складних конструкцій. В Оксфордському університеті саме працюють над створенням магнітних брекетів. Ідея полягає у впливі магнітних генераторів на атоми заліза, що містяться в зубах. За задумом дослідників, прикус коригуватиметься ефективно і безболісно для пацієнта.

Експеримент поки що не завершений, а тисячі людей уже зараз мріють про рівні зуби. Здійснити цю мрію сьогодні допомагає встановлення брекетів. Конструкції відрізняються зовнішнім виглядом, матеріалами для їх виготовлення і, звичайно, вартістю. Зорієнтувати в ціновому сегменті допоможуть консультанти київської стоматології 32 Dent.

Різновиди брекет-конструкцій

Брекети – не новий спосіб вирівнювання зубів. Проте поки що в ортодонтичній стоматології не придумали нічого ефективнішого, тому ці конструкції затребувані та навіть переживають черговий зліт популярності. Сьогодні різновидів брекет-систем стільки, що кожен пацієнт зможе підібрати підходящий варіант за дизайном, особливостями впливу і ціною.

Види конструкцій і вартість:

1. Металеві брекети

Ортодонтична класика. Застосовуються стоматологами з минулого століття. Плюси: міцні, надійні, результат швидко помітний. Мінус: конструкцію видно, коли людина розмовляє або посміхається. Естетичний недолік компенсується ціною: встановлення металевих брекетів обійдеться дешевше від інших.

Металічні брекети

2. Керамічні брекети

Елементи виготовляються із синтетичного матеріалу – полікристалічного оксиду алюмінію. Колір відповідає відтінку емалі, тому кераміка на зубах не кидається в очі. Вартість: від 6000–8000 грн.

Керамічні брекети в Киеве

3. Сапфірові брекети

Тут використовуються замки зі штучних сапфірів – кристалів, створених для стоматології. Матеріал безбарвний, але міцний. Конструкції виглядають на зубах як стильна прикраса.

Сапфірові брекети в Києві

4. Лінгвальні конструкції

Головна особливість – ці брекети встановлюються на внутрішню поверхню зубів, тому їх не видно оточуючим. Як правило, робляться зі сплаву дорогоцінних металів: платини, золота. Складність роботи, встановлення та обраний матеріал визначають ціну на лінгвальні конструкції.

Лінгвальні брекети в Києві

Як складається ціна на брекети

Зрозуміло, що на здоров'ї економити не варто. Але щоб установлення ортоконструкцій не перетворилося на спустошливий для бюджету захід, потрібно попередньо знати, на яку суму розраховувати.

Що визначає вартість ортодонтичного лікування:

  1. Матеріал, з якого виготовлено конструкцію.
  2. Бренд-виробник.
  3. Послуги зі встановлення й подальшого коригування брекетів у стоматологічній клініці.
  4. Тривалість ортодонтичного лікування.

Розрахувати витрати з максимальною точністю пацієнт може, звернувшись у клініку. Наприклад, у 32 Dent кожний етап указано в прайсі на сайті. Пам'ятайте, професіонали чесні з пацієнтом у всьому!