Імплантація зубів

Імплантація зубів. Кілька слів про імплантати

У всьому світі щороку встановлюються мільйони стоматологічних імплантатів. На сьогоднішній день вони стали найсучаснішим та найуспішнішим винаходом для відновлення втрачених зубів і дозволяють поліпшити життя багатьом людям на довгі роки.

На думку багатьох фахівців, при дотриманні рекомендацій вашого стоматолога імплантат зможе слугувати вам усе життя. Зазвичай про якість лікування можна судити вже через півтора-два роки після протезування. Якщо в цей період адаптація під жувальне навантаження пройшла успішно, не виникло будь-яких проблем з імплантатом або протезом, що спирається на нього, – отже, лікування проведено правильно та якісно.

Досвід багатьох лікарів і проведені клінічні дослідження показують, що протягом періоду адаптації не приживається дуже незначна частина імплантатів, менше 1%, а через 4–5 років вірогідність відторгнення можна практично усунути.

Не забувайте, що певна відповідальність за ваше здоров'я лягає також і на вас! Будь ласка, дотримуйтеся рекомендацій вашого лікаря і регулярно приходьте на профілактичні огляди.

Чи підходять вам імплантати?

Імплантація зубів є найкращим лікуванням за відсутності одного і більше зубів. Сотні тисяч людей в усьому світі відновили природну красу своєї посмішки і впевненість за допомогою імплантатів.
Ваш стоматолог допоможе визначити, чи підходить особисто вам установлення імплантатів, а також складе план вашого лікування.

Якщо вам необхідно відновити тільки один втрачений зуб, імплантація може бути дуже ефективною альтернативою традиційному мосту на зубах. Насамперед тому, що стандартний міст вимагає обточування опорних зубів і встановлюється на них. Під мостоподібним протезом триває втрата кістки, через деякий час порушується естетика, опорні зуби в кінцевому підсумку вимагають додаткового лікування або навіть видалення і заміни мосту.

відновлення одного зуба

Альтернативним лікуванням є імплантація. Перевага даної процедури полягає в тому, що вона дозволяє відновити тільки відсутній зуб, при цьому сусідні зуби залишаються незачепленими, а строк служби коронки на імплантаті істотно перевищує час носіння мостів на зубах.

Добре виконана робота навіть при дуже близькому розгляданні практично не відрізняється від сусідніх зубів.

Мости на зубах

Кілька встановлених імплантатів стануть надійною опорою і замінять знімні протези, бюгельні протези, мости на зубах. Імплантати дозволять зберегти обсяг кісткової тканини, а сусідні зуби не зачеплять. На відміну від інших видів протезування, імплантація збереже натуральний і природний вигляд реставрації зубів на дуже тривалий строк.

Головна перевага даного виду протезування полягає в тому, що штучні протези на імплантатах практично не відрізняються від справжніх зубів і за зовнішнім виглядом, і за відчуттями, а строк служби може вимірюватися десятиліттями.

Відсутність трьох зубів

Імплантація – найефективніша процедура для фіксації будь-яких знімних протезів. Знімні протези, які погано сидять, не тільки заважають вам при розмові та прийомі їжі, але ще й змінюють вашу зовнішність. Із застосуванням імплантатів ви зможете сміятися, посміхатись і відчувати себе впевнено в будь-якій ситуації. Протез надійно фіксується на імплантатах за допомогою кулястих кріплень. Це звільнить від необхідності використовувати інші фіксуючі пристосування, зробить носіння більш комфортним і продовжить службу протеза.

Для гарної фіксації знімного протеза, наприклад, на нижній щелепі, достатньо всього двох імплантатів із кулястими замками. Основна перевага даного виду протезування – невисока вартість.

Фіксація знімного протезу

Ще один спосіб відновлення повністю втрачених зубів на нижній щелепі – це протез із кріпленням до балочної конструкції. Балочна конструкція зазвичай фіксується на чотирьох імплантатах і відрізняється більш рівномірним розподілом жувального навантаження та кращою фіксацією протеза.

Цей вид протезування також є знімним і передбачає нескладні самостійні фіксацію та зняття протезу, що зберігає ефективність гігієни порожнини рота і робить її більш простою та зручною.

Переваги імплантатів:

  • Прекрасна естетика
  • Надійність і довговічність
  • Безпечність
  • Зберігають здорові зуби
  • Економічність

Хотіли б ви отримати взамін утрачених нові зуби, які будуть не менш надійними і слугуватимуть усе життя?

З імплантатами ви можете отримати економічне рішення, яке дозволить заповнити втрату одного чи декількох зубів або позбутися незручностей при носінні знімних протезів. Важливо, що при цьому ви зберігаєте здорові зуби.

Процедура імплантації може обійтися не набагато дорожче, ніж альтернативні види лікування.

Поки ви думаєте про те, як покращити фіксацію знімного протезу або відновити втрачені зуби задопомогою мостів на сусідніх зубах, ми пропонуємо вам сучасне, а з точки зору медицини більш практичне та естетичне рішення цих проблем задопомогою імпалнтатів.