Профілактика для зубів

Якою буває профілактика захворювань зубів

Усі ми знаємо про необхідність чистити зуби двічі на день. Але чи достатньо цього для повноцінної профілактики хвороб зубів?

Сьогодні стоматологи пропонують не тільки інноваційні методи лікування, але і профілактичні процедури, щоб зберегти вашу посмішку здоровою.

У статті ми розповімо про професійні способи профілактики зубних захворювань. А також нагадаємо про всім відомі правила догляду.

Що пропонує сучасна стоматологія?

Професійне чищення зубів Air-Flow

Професійне чищення зубів Air-Flow допоможе видалити наліт із зубів у місцях, які недоступні для щітки і зубної нитки. Чищення проводять за допомогою потоку води з очищувальним засобом, який подається з бластера Air-Flow. Процедуру рекомендовано проходити раз на півроку. Це допоможе запобігти розвитку зубного каменю і скупчення зубного нальоту, який згодом стає розсадником бактерій.

Шинування зубів

рекомендоване при хиткості зубів, наприклад, при важкому пародонтиті. З внутрішньої сторони зубного ряду стоматолог робить борозну, в яку кріпиться шина, а потім ставиться пломба. Так зуби фіксуються й отримують рівномірне для кожного з них навантаження під час їди. При правильному догляді шина тримається 2–3 роки.

Фторування зубів захистить

ваші зуби від карієсу, підвищить міцність емалі. Воно особливо ефективне при дефіциті кальцію та фтору в організмі. Спеціальну капу заповнюють фторомісткою сумішшю і надягають на щелепу. Триває процедура 15 хвилин. Курс складається з 10 сеансів, його потрібно проходити раз на рік.

Герметизація фісур

Герметизація фісур - чудовий вихід, щоб запобігти карієсу в дітей. Фісури – це природні поглиблення в коронках жувальних зубів. У зв'язку з тим, що фісури схильні до накопичення в них нальоту і залишків їжі, стоматологи часто рекомендують їх герметизацію. Фісуру заповнюють силантом (спеціальним герметиком) а потім шліфують. Це допомагає захистити отвори від скупчення в них нальоту і розвитку карієсу. Герметик відновлюють кожні 2–3 роки.

герметизація фісур
шинування зубів
професійна чистка Air Flow

Професійні методи працюють на «відмінно»

Але не забувайте і про самостійну профілактику:

  • Чистьте зуби два рази на день.
  • Застосовуйте спеціальні ополіскувачі для рота після чищення.
  • Користуйтеся зубною ниткою після їжі.
  • Додайте до раціону більше твердих овочів і багатих кальцієм продуктів.
  • І, звичайно ж, приходьте на профілактичний огляд до стоматолога двічі на рік!