гігієнічне чищення зубів

Гігієнічне чищення зубів – надійний захист від карієсу

Не секрет, що навіть дорослі люди бояться йти до стоматології, відкладаючи візит до останнього. Тим часом, дантист зовсім не страшний для пацієнтів, які регулярно перевіряють стан зубів, а не звертаються до клініки, коли «припекло». До профілактичних процедур, які проводяться у стоматології 32 Dent, входить професійне чищення зубів.

 

Навіщо потрібне кабінетне чищення, якщо є зубна щітка з пастою

Зуби чистять двічі на день – це правило кожен знає з дитинства. Згідно із стоматологічною статистикою, 50% українців дотримуються його, ще 40% людей чистять зуби тільки вранці. Однак навіть якщо використовувати зубну щітку тричі на день, зубний наліт усе одно з'являється. Справа в тому, що щетинки не можуть вичистити залишки їжі під яснами або на стиках корінних зубів, у підсумку бактерії розмножуються, а утворений наліт твердне і перетворюється на камінь. Ці місця найбільш уразливі для карієсу.

Гігієнічна чистка зубів – процедура, яка видаляє зубні відкладення навіть там, куди не дістатися щіткою. При маніпуляціях використовується спеціальне обладнання, тому проводиться чистка тільки в стоматологічному кабінеті.

навіщо потрібне стматологічне чищення

Результат професійного чищення:

  • від зубного нальоту і каменю не залишилось і сліду;
  • зуби гладенькі, блискучі, ще й посвітлішали на 1–3 тони;
  • емаль захищено від карієсу на 4–6 місяців.

З якою метою роблять чищення:

Ультразвук та Air Flow – види професійного чищення

Гігієнічне чищення входить до числа стандартних процедур, які пропонують стоматологічні клініки. У 32 Dent пацієнту на вибір пропонують 2 види чищення:

Ультразвуковий метод:

видалення м'яких і твердих відкладень за допомогою ультразвукових хвиль; дантист обробляє кожний зуб, після цього наносить на емаль спеціальну пасту і полірує поверхню;

Апаратний метод Air Flow:

замість ультразвуку застосовуються частинки абразивного порошку, струмінь води і стисненого повітря; зуби після процедури вкривають фторлаком, щоб емаль відполірувати і захистити від карієсу.

професійна чистка зубів та ясен

Тривалість чищення зубів – 30–60 хвилин, процедура безболісна, тому додаткова анестезія не потрібна. Кожний з перерахованих методів – безконтактний, насадки не стикаються з яснами і зубами, тому ризик травмування зводиться до нуля.

Рекомендуємо робити гігієнічне чищення раз на 6 місяців, і зуби будуть у повному порядку!