художня реставрація зубів

Естетична стоматологія: зубам теж потрібен косметолог

Чого тільки не робили із зубами люди, щоб відповідати канонам краси! Японці, наприклад, фарбували емаль у чорний колір: вважалося, що чорнота привабливо виглядає на фоні білизни шкіри. А в Африці представники деяких племен досі обточують коронки зубів.

Бажання мати здорові та красиві зуби привело до появи окремого напряму в медицині – естетичної стоматології. Назва виникла в минулому столітті у США. І не дивно, адже в Новому Світі індустрія краси – в авангарді. «Голлівудська посмішка», «брекети», «вініри», «люмініри» – терміни, які прийшли у світ «звідти».

Сьогодні, щоб виправити прикус, вирівняти зуби або скоригувати інші косметичні дефекти зубів, необов'язково відправлятись у Штати. Повний набір послуг у косметичній стоматології надає київська стоматологія 32 Dent.

естетична стоматологія

Чим займається естетична стоматологія

Повернути посмішці красу – так у трьох словах можна описати місію косметичної стоматології. А якщо розбиратися – то це окремі напрями стоматологічних послуг.

Розповімо про кожний докладніше.

Художня реставрація зубів

Застосовується для відновлення цілісності зубного ряду, форми і кольору окремих зубів.

Лікарі використовують:

  • пломби;
  • вкладки – мікропротези, що імітують корінь зуба; використовуються, коли коронку зруйновано на 70% і встановлення пломби не допоможе;
  • вініри і люмініри – керамічні або композитні пластинки товщиною до 0,8 мм, які фіксуються на передній поверхні зубів; допомагають приховати естетичні дефекти: потемнілу емаль, тріщини, щілини між зубами.

Виправлення прикусу

Поширений напрям, адже дефекти прикусу, за статистикою ВООЗ, є у 80% людей. 

 Популярний метод лікування – установлення брекетів. Носять ортодонтичні конструкції 1–2,5 року: довго, але результат виправдовує терплячість пацієнта.

Інші варіанти: ортодонтичні капи, пластинки, ретейнери.

Протезування

Відновити цілісність зубного ряду за відсутності одного або декількох зубів допомагають протези. У стоматології сьогодні застосовуються знімні та незнімні конструкції.

Серед постійних протезів популярні безметалеві та металокерамічні коронки, мости. За повної або часткової адентії використовуються знімні протези на бюгелі, з нейлону або акрилу.

Відбілювання зубів

Прибрати наліт курця, непривабливий темний колір емалі, освітлити зуби на 3–12 тонів допомагає професійне відбілювання.

Ультразвук, лазер, фотовідбілювання: спосіб підбирається з урахуванням показань і побажань пацієнта.

Прикрашання зубів

Щоб посмішка по-справжньому заблищала, зуби інкрустують діамантами, кристалами Swarovski. 

Камені фіксують спеціальним клеєм. При правильному догляді декор тримається до 6 місяців.

Досконалості немає меж, тому піклуватися про красу зубів ніколи не пізно. Хочете скористатися досягненнями естетичної стоматології, приходьте до 32 Dent!